Internet, Bardzo Wysoki Ping

Witam, mam internet 6MB z Multi-IP, jest to radiówka. Posiadam Router TP-Link, neta mam rozdzielone na 2 kompy. W grze FPS a dokladniej S4League z rana najczesciej mam w miare przyzwoity ping bo okolo 50 skacze do 150. Po poludniu juz nie jest tak ladnie bo ping jest 100+ i skacze do 500 i do tego jeszcze jak by przerywalo lacze na chwile i po odlagowaniu mam 3k+ ms. Place za neta 50zl/mies. Da rade cos z tym zrobic? Pisalem do bioora obslugi neta to mnie tylko splawiali ze wszystko jest ok itp a mnie to juz naprawde zaczyna wkur… filmu nie moge nawet obejrzec bo tnie co chwila. Z gory dzieki

#Edit Dodam ze przez przegladarke jak sciagam obojetnie jaka to z rana liczmy 600kbs a pozniej to 50kbs max 200kbs. Przez program Internet Download Manager jedynie da sie scagac z max predkoscia 600kbs / 900kbs

Podaj jeszcze model routera, to coś może uda sie doradzić

Czy przed routerem masz jakieś urządzenia typu modem lub inne ?

Model Routera:

TL-WR543G

Tp-Link 54mbps Wireless AP/Client Router

Przed Routerem mam modem czy adapter jakis:)

CARRIER POE ADAPTER UBIQUTI

Spróbuj zastosowac antene pod modem, 30-40cm,

dla przukładu podaje typ anteny

http://allegro.pl/antena-huawei-e3131-e … 90855.html

ale to zależy od modelu modemu, (wtedy wtyczka nieco inna)

Podaj jeszcze model modemu to bedzie wszystko wiadomo,

Ewentualnie podsuń modem jak najbliżej okna, aby otrzymać najsilniejszy sygnał i najczystszy, bez zakłóceń od urządzeń z domu i innych dookoła

Model odemu

UBI-POE-24-5

Co do miejsca modemu to mam go schowane, tak jakby pod biorkiem:) Te lagi, ping itp zaleza od miejsca Modemu?