Internet bardzo zwolnił

Cześć.

Mam problem z internetem, właściwie to z jego szybkością. Gdy siedzę na laptopie, net śmiga ładnie, wszystko jest w porządku. Problem zaczyna się, gdy podłącze kabel sieciowy do stacjonarnego. W tym internet zwalnia tak, że nie da się w ogóle przeglądać stron. Byłem w serwisie i powiedzieli, że w sieci bezprzewodowej działa normalnie. Problem w tym, że ja nie mam bezprzewodowego. Gdy wchodzę w menedżer urządzeń widzę NVIDIA nForce Networking Controller i, że urządzenie działa poprawnie. Możliwe, że to problem ze sterownikiem? Czy może mi ktoś pomóc?

savioo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dziwie mnie że nie wymienili karty sieciowej no chyba że jest to zintegrowana bo takie objawy to może być uszkodzona karta sieciowa warto więc wymienić ją lub na pci dołożyć to tak w skrócie co innego może być czasem to jakiś syfek :slight_smile:

a z czego masz internet? może admin musi mieć adres mac Twojej karty sieciowej, a ma tylko tą z lapka

Wtedy by w ogóle się nie łączyło.

Jaki masz router.