Internet - będa lepsze promocje?

Witam! Pod koniec listopada kończy mi się umowa z neostradą. Postanowiłem nie przedłużać jej bo kompletnie nie mieli dla mnie dobrej oferty. Jestem teraz zainteresowany ofertą netii iż jest taniej niż w neo. Moje pytanie brzmi następująco czy dostawcy internetu jak Neo, Netia , Tele 2, Dialog itd. będą robić oferty jakieś na święta? Głównie chodzi mi o netie. Iż moim zdaniem lepiej poczekać ten 1 miesiąc bez sieci i potem wsiąść na korzystniejszych warunkach. Co o tym myślicie?

Jak bedziesz wychodzil z takiego załozenia to nigdy sie nie doczekasz bo zawsze beda jakies promojce.

Osobiscie mi tez sie konczy neo pod koniec listopada ale juz sobie przedłuzylem umowe bo nie ma sensu czekać.

a co do zmiany operatora to juz inna sprawa…

Chodź do Netii… Tu jest taniej i mamy świetne promocje :slight_smile:

Bierz Netie teraz bo potem sie nie doczekasz :slight_smile:

Ale z tego co widziałem to zawsze np. neo wypuszczała jakąś promocje na święta. Pamiętam reklame :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie licz na jakieś wielkie cuda ;]

Jak będą jakieś konkretniejsze promocje to na pewno w nowym roku, na święta ceny internetu nie spadną, mogą tylko zachęcać dodając jakieś badziewie za podpisanie umowy ;]

Śmiało bierz netię jest tanio, i nie ma żadnych problemów (wiem po sobie bo używam już od lutego).

Szkoda że teraz, bo zawsze robią promocje na święta …

Złączono Posta : 31.10.2007 (Sro) 17:09

boczi a gdyby tak (pod koniec listopada czyli np. 25) zawidniało na stronie tp, czy tam netii itp.

I co? :>

No ja też ci polecam netie z tego co widzę to maja najlepsze oferty, a neo? Antywirus o wartosci 380 zł Noi 1 mb/s za 60 zł przy umowie na 3 łata to nie jest dobra oferta =\

Ja wiem jestem za netią lecz coś czuje że zrobią jakąś promocje … jeszcze się zastanowię mam miesiąc.

Bierz Multimedie … najmniejszy transfer a potem pisz do mnie :slight_smile:

Nie można u mnie mieć multimo.

Tak [patrze i sam na te oferty i nic mi nie pasuje :smiley:

To zrezygnuj z internetu.