Internet bez telefonu

(Biuro) #1

witam, szukam internetu w którym nie trzeba mieć telefonu stacjonarnego

(M Sexy) #2

Gdzie mieszkasz ? Zapytaj się kumpli w mieście czy nie mają radiówki.

(Kryniczan) #3

Albo przez kablówkę. Możesz mieć przecież Neostradę bez telefonu stacjonarnego, ale musisz sobie podciągnąć do domu linie telefoniczną.

(Krzysiekaczor) #4

ORANGE, PLUS, ERA ale może trochę mulić.

(Sidhmor) #5

Najlepiej poszukaj jakiegoś lokalnego dostawcy, ale odradzam radiówki bo z ich stabilnością bywa różnie.

(Jadwiga Poczta) #6

kablówka... albo net bezprzewodowy (podobno najlepszy jest plus) ale jeżeli mieszkasz w małej wiosce to nie bedzie ci ciągnęło tak dobrze jakbyś mieszkał w wawie :stuck_out_tongue:

(Biuro) #7

mieszkam we wiosce i mam radiówkę totalny szit, gdy jestem nawet o 24 na komputerze to muli niesamowicie dlatego chcę jak najszybciej zmienić .. a czy w netii można mieć neta bez stacjonarki ? słyszałem że w neo 1mb + utrzymanie łącza zapłacę ponad 100 zł .. trochę dużo szkoda mi kasy ..

(Kryniczan) #8

Nie wiem jak jest dokładnie jeżeli masz linie telefoniczną Netii. Jeżeli masz linie TPSA to niestety musisz mieć telefon stacjonarny od monopolisty. Warunkiem korzystania z Netii na linii TPSA jest posiadania telefonu stacjonarnego. Możesz mieć tzw. "Plan socjalny" (czy jak on się teraz nazywa) w TPSA, a internet od Netii możesz założyć. W przypadku Neo, musiałbyś mieć jakiś droższy abonament telefoniczny. Chyba, że ostatnio coś sie zmieniło w tej materii.

(Kpc21) #9

teraz zamiast droższego abonamentu telefonicznego można mieć tzw. opłatę za utrzymanie łącza