Internet bez telefonu

witam, szukam internetu w którym nie trzeba mieć telefonu stacjonarnego

Gdzie mieszkasz ? Zapytaj się kumpli w mieście czy nie mają radiówki.

Albo przez kablówkę. Możesz mieć przecież Neostradę bez telefonu stacjonarnego, ale musisz sobie podciągnąć do domu linie telefoniczną.

ORANGE, PLUS, ERA ale może trochę mulić.

Najlepiej poszukaj jakiegoś lokalnego dostawcy, ale odradzam radiówki bo z ich stabilnością bywa różnie.

kablówka… albo net bezprzewodowy (podobno najlepszy jest plus) ale jeżeli mieszkasz w małej wiosce to nie bedzie ci ciągnęło tak dobrze jakbyś mieszkał w wawie :stuck_out_tongue:

mieszkam we wiosce i mam radiówkę totalny szit, gdy jestem nawet o 24 na komputerze to muli niesamowicie dlatego chcę jak najszybciej zmienić … a czy w netii można mieć neta bez stacjonarki ? słyszałem że w neo 1mb + utrzymanie łącza zapłacę ponad 100 zł … trochę dużo szkoda mi kasy …

Nie wiem jak jest dokładnie jeżeli masz linie telefoniczną Netii. Jeżeli masz linie TPSA to niestety musisz mieć telefon stacjonarny od monopolisty. Warunkiem korzystania z Netii na linii TPSA jest posiadania telefonu stacjonarnego. Możesz mieć tzw. “Plan socjalny” (czy jak on się teraz nazywa) w TPSA, a internet od Netii możesz założyć. W przypadku Neo, musiałbyś mieć jakiś droższy abonament telefoniczny. Chyba, że ostatnio coś sie zmieniło w tej materii.

teraz zamiast droższego abonamentu telefonicznego można mieć tzw. opłatę za utrzymanie łącza