Internet bezprzewodowy 8gb


(Maciewic) #1

Witam, pisze z pytaniem czy 8gb internetu mobilnego w laptopie wystarczy mi żeby pograć przez miesiąc w gry. Tak wiem wiem.. lepiej kupić radiówke/kablówkę etc. Ale aktualna sytuacja w jakiej sie znajduje zmusza mnie do zakupu internetu mobilnego, zastanawiam sie w ogóle z jakiej firmy sobie zamówić i czy da się w ogóle pograć przez takie coś... narazie myślałem o t-mobile bo oferta całkiem całkiem i umowa nie na 24m tylko na 15m. Proszę o rady/pomoc.


(Xemidra) #2

Lepiej brać w PLAY, ponieważ ich wolne nocki pozwalają na nieograniczone surfowanie/ściąganie/granie z nielimitowanym transferem. Inne sieci (także T-Mobile) oferują 50GB na miesiąc w nocy.


(Lubsztor) #3

Jak zależy Ci na ilości danych i w miarę normalnej szybkości to polecam Play na kartę ze względu na możliwość włączenia nocek bez limitu i zwiększenia z 1 do 4 mega. Jeżeli chcesz przyoszczędzić to możesz pomyśleć o Aero 2.


(Agatonster) #4

majkiiiii ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(ra-v) #5

Przede wszystkim zajrzyj na mapę nadajników i zobacz kto ma zasięg UMTS lub LTE w danej lokalizacji.

Jeśli wystarczy Ci transfer na pobieranie 512 kb/s i wysyłanie 256 kb/s z cogodzinnym rozłączaniem to weź darmowe Aero2, oczywiście jeśli będziesz w zasięgu.