Internet bezprzewodowy a niepełnoletni

Witam,

W najbliższym czasie kilka tygodni spędzę w miejscu, gdzie ciężko o punkty z Internetem, dlatego potrzebuję w miarę taniej, a jednocześnie o znośnej szybkości bezprzewodówki.

Natomiast druga kwestia to to, czy dam radę zakupić ją samemu (17 lat, kilka miesięcy do pełnoletności). Moi rodzice należą do osób, dla których zrobienie czegoś, co nie leży w ich interesie, oznacza niewiarygodne wręcz poświęcenie i miłosierdzie, toteż aż nie chce mi się prosić opiekunów o pomoc.

Jeśli nie jesteś pełnoletni to tylko prepaid, prawdopodobnie żaden dostawca nie podpisze z Tobą umowy.

Pozostaje Ci oferta na kartę (niepełnoletni bez problemu może ją nabyć droga kupna), żaden operator i tak nie podpisałby umowy na “kilka tygodni”

 

Odwiedź witryny krajowych operatorów i porównaj oferty, jednocześnie sprawdź mapę zasięgu i wybierz najlepszy dla miejsca w którym będziesz przebywał.

Ciekawa opcja to np. Orange Free na kartę albo podobny Internet w ofercie plusa. Mozessz tez kupić starter z pakietem na Internet na Allegro - też najlepiej szukać Orange lub plus. Ostatnio było sporo starterów z 25 GB na miesiąc w Orange. Można było je kupić już nawet za około 20 zł. Warto sprawdzić.

Shooty

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.