Internet chodzi jakby chcial a nie mogl ;/

Witam.

Kiedys poradziliscie mi zainstalowanie service pack 2. gdy to zainstalowalem komputer do tej pory chodzi ciszej i szybciej ale od jakiegos tygodnia mecze sie z moim internetem :frowning:

strony wlaczaja sie bardzo dlugo, czasem wyskakuje :

Nie mo偶na odnale藕膰 zdalnego serwera

Pr贸bujesz odwiedzi膰 adres http://forum.dobreprogramy.pl/, kt贸ry jest w tej chwili niedost臋pny. Upewnij si臋, czy adres zosta艂 wpisany poprawnie, a nast臋pnie spr贸buj ponownie wczyta膰 stron臋.

chyba z 10 min mi laczyl z tym forum :frowning:

mam neostrade 512kb/s ktora powinna sciagac z predkoscia ok 60kb/s .

Niesety sciaga z 3 lub 6 kb/s :expressionless:

zalaczam logi moze w nich cos jest. Prosze o pomoc!!

silent:

A nie przekroczy艂e艣 czasem limitu ??

jakiego limitu?

gdzie sie sprawdza czy przekroczylem?

Panel Administracyjny

po wpisaniu ID i PIN (kt贸re musisz mie膰) wchodzisz w transfer.

Zafixuj, to co na czerwono r臋cznie z dysku, daj nowe logi :slight_smile:

wracajac do poprzedniego postu to troche przekroczylem limit :slight_smile:

To jak przekroczy艂e艣 to musisz czeka膰 do nowego miesi膮ca wtedy wr贸ci wszystko do normy. A takto to mo偶esz jedynie wykupi膰 wi臋cej limitu i raczej ju偶 do ko艅ca miesi膮ca nic nie 艣ci膮ga膰 ;] wi臋kszego. Bo dopiero 17/31

Czysto.

Ale zr贸b tak:

start => uruchom => regedit => przejd藕 do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\WebBrowser

i skasuj z prawokliku warto艣膰 {37B85A29-692B-4205-9CAD-2626E4993404}

Potem mo偶esz pokaza膰 nowy log z Silenta.

zrobilem jak kazales

dodam tylko ze jak jestem podlaczony do internetu to uwazam ze cos jest nie tak. Zawsze mialem np. wyslanych 3 000 000 a odebranych 7 000 000

a teraz jest 3 000 000 a obebranych ok 20 000 000 czy nie za duzo odebranych?

Ju偶 jest ok.

Sprawd藕 MTU:

http://neostrada.info/faq.php?faq=mtuwindows

U偶yj Windows Worms Doors Cleanera zmie艅 znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja by膰 na zielono, je偶eli kt贸ry艣 z nich b臋dzie na 偶贸艂to to go zostaw). Po u偶yciu narz臋dzia wymagany jest restart.

Je艣li po wyzerowaniu licznika pobierania danych problem nie ust膮pi, to skontaktuj si臋 z prowiderem.

Mam wszystkie zanczki na zielono w tym windows doors worms cleanerze.

Zrobilem to MTU i pisze ze nie musze dzielic czyli chyba jest dobrze ale nie jest :expressionless:

jak patrze w ta ramke neostrady to pisze 0.1 kb/s 0.4 kb/s lub podone wartosci. Czasem nic nie pisze i jak by internet umarl :expressionless:

To niestety normalne zachowanie neo w ostatnim czasie. Wielu znajomych boryka sie od kilku dni z tym samym k艂opotem. Nie wiem czym to jest spowodowane ale zawsze mo偶esz z艂o偶y膰 reklamacje na b艂臋kitnej linii i liczy膰 na du偶o szcz臋艣cia, 偶eby si臋 do ciebie odezwali. :smiley: