Internet Cyfrowego Polsatu - rozłączanie


(Piter1paczynski) #1

Witam, mam dziwny problem z netem jak w temacie, mam internet CP i modem Huawei E367 (oczywiście radiowy), używam programu z modemu i nie wiem czemu ale potrafi mi praktycznie co 10 min odłączać modem od komputera, a ten program pokazuje mi, że urządzenie nie dostępne i zrywa połączenie,nawet nie wiem ile razy w ciągu dnia tak mi się robi, ale jest to irytujące, to foto zasięgu http://imageshack.us/photo/my-images/715/zasigo.jpg/ a to stan RSSi i inne http://imageshack.us/photo/my-images/507/22726931.jpg/, wydaje mi się, że wszystko jest ok, ale dalej nie wiem co to powoduje, ponowne zainstalowanie programu z modemu nic nie dało, tzn na 2,3 dni spokój później znów to samo :?


#2

piotrek1692 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Sokar11) #3

CZy to jest laptop? Jeśli tak to posprawdziaj w Menedżerze urządzeń windows czy porty USB nie mają zaznaczonej opcji Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii. Być może to jest problemem.


(Piter1paczynski) #4

tak laptop, odznaczyłem te opcje o których mówisz, nie pomogło niestety modem mam podłączony do komputera za pomocą 3 m przedłużacza USB, jak modem mam bezposrednio podlaczączony do komp to dziala, przed chwila podłaczylem odbiornik myszki bezprzewodowej i przestalo dzialac :twisted: nie wiem czy to konflikt z tym przedluzaczem i ta myszka moze to powodowac? na drugim komp z win xp wszysko chodzilo bardzo dobrze i bez przerw ( piszac ta odpowiedz prerwalo mi 2 razy :!: )