Internet do 60 zł

Witam,

poszukuję dostawcy, który da mi internet za około 60 PLN / mies.

Może być internet mobilny.

Mobilny ma ograniczenia transferu.

Spróbuj radiowy np. ten:

http://www.netfala.pl/oferta/internet.html

http://www.interdom.net.pl/promocje,4

Obejmuje Twoją miejscowość i okolice.

Może być więcej tego.Wpisz w google “internet radiowy teresin”

Są 2 Teresiny w woj. Mazowieckim (ja mieszkam w tym z powiatu sochaczewskiego, 96-515)

Więc Google się na nic zda.

A ta netfala nie będzie działała jak mój dotychczasowy BlueConnect ![-o<

Blueconnect działa w sieci GSM a to co oferują Netfala lub Interdom to internet radiowy.Ich usługi obejmują Twój teren.

Jeżeli wybierzesz internet GSM taki jak iPlus,Blueconnect ,Orange czy Play to będziesz miał limitowany transfer.

Jest też propozycja przedstawiona przez StG 44 spróbowania darmowego internetu Aero2.

Prędkość 256-512 kbit/s.

W Aero2 po godzinie następuje zawsze rozłączenie internetu i trzeba na nowo nawiązać połączenie.

Czy to ma być internet na abonament czy na kartę?

Jeżeli bez abonamentu to w tej chwili najlepszy jest Play ale trzeba być w zasięgu nadajnika Play 3G.

Polecam radiowy, śmiga bez przeszkód.

Jeżeli chodzi o internet mobilny, to mi się wydaje, że najlepszy w Cyfrowym Polsacie/Plusie (to samo). Problemem jest oczywiście limit no i najlepiej działa w dużych miastach, a nie wiem jak jest z tą infrastrukturą w Teresinie :wink:

W Teresinie mam 79-82% zasięgu EDGE, więc na internet w telefonie starcza, lecz na internet w komputerze, to już ciężko.

Chociaż nocami szybciej działa o około 40%, lecz to i tak mnie nie zadowala.

A NetFala daje swój Router czy to jakiś tam do kupna?

To nam nic nie mówi.Każda sieć ma nadajnik w innym punkcie i z różnymi parametrami.Musiałbyś wypróbować osobno każdą sieć.

Jedna może mieć EDGE a inna HSPA+.

Jeśli zdecydujesz się na abonament to najlepszy jest internet radiowy bo jest bez limitu.

Wszystko zależy od tego ile Gigabajtów miesięcznie zużywasz.

Zużywam kilka GB (Max. 5GB) miesięcznie. Tylko czasem jakąś grę. W t-mobile mam zasięg edge.

Ja mam w Orange na kartę 6GB mieszczę się w 20-30zł. Te limity to tragedia. Ale i tak tanio.

Proponuje Orange Freedom Pro. Za 49zl masz 5GB, wg ich mapy z zasiegiem nie powinno byc problemu, z predkoscia tez bedzie duzo lepiej niz po edge (minimum 1 mega powinno byc)

Ja na blueconnect wyciągam 100-190 KB/s.

Nie wiem mam pociągnąc 1MB. :frowning:

Blueconnect to zupelnie inna technologia, ktora mozesz porownywac do Orange Free ale nie do Freedom Pro. Orange Freedom Pro to technologia CDMA.

Ale ja nie mam telefonu w orange, to i koszty będą większe…

Jakoś nie umiem zobaczyć gdzie mieszkasz :slight_smile:

Ogólnie jeśli nie masz do wyboru kablówki, to może lte od cp ? http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/

Jeśli masz do wyboru kablówkę to olej wszystko co ma limity

A co do radiówki to zależy od odległości, terenu, zakłóceń etc więc tutaj najlepiej sąsiadów wypytać :slight_smile:

Mieszkam w malutkiej miejscowości na lewo od Warszawy.

Pobliskie miejscowości:

Niepokalanów (tak, ten od Maksymiliana Marii Kolbe), Sochaczew, Szymanów

Czy to nie jakiś chwyt?

LTE mi zadziała? O HSDPA+ mogę zapomnieć…

Na serio tak tanio? 44,90 zł

Kablówka… chciałbym, ale nie chcę dopłacać 30 zł miesięcznie za utrzymanie linii, albo innych opłat…

Dodane 05.08.2012 (N) 12:46

Jest chwyt:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/prom … kazdego.cp

No niestety. Niestety z cp w twoim miejscu zamieszkania to tylko 3g :))

Spróbuj tą netfale :slight_smile: (o ile masz możliwość po kablu)

Ew play’a. O ile ta mapka na ich stronie to nie chwyt marketingowy powinno być lepiej :slight_smile:

Koszt to jak juz pisalem wczesniej 49zl miesiecznie, telefon w orange nie jest potrzebny

Tak, tylko, że jak w polsacie weźmiesz internet to jak skończysz transfer to musisz jeszcze dopłacać.

W Twojej miejscowosci obstawalbym przy CDMA. Oferuje to Orange i Plus choc oferta Orange wydaje mi sie korzystniejsza.