Internet do Diablo 3

Witam. Mam dylemat bo nie wiem jaki internet wybrac głownie do gry diablo 3 no i czasami do sciagania plikow. Napewno musi to byc internet bezprzewodowy najlepiej bez limitów. Znalazłęm taka oto stronkea; http://www.myszka.eu/oferta.html . Tutaj sa bardzo kuszace propozycje nielimitowany internet i całkiem tanio, jak sie cos nie spodoba mozna zerwac z 1 miesiecznym wypowiedzeniem. Mieszkam w miescie Mielec na ul Kosciuszki (podkarpacie). Najchetniej wzialbym 2Mbit/s ale jezeli ma mi lagowac w grze i gubic neta to juz dołoze te 20 zł i wezme 4Mbit/s. Na jakims forum pisali ze z tej stronki co poadłęm maja cakiem dobrego neta ze nie gubi zasiegu itp. Jak myslicie 2,3 czy moze 4 Mbit/s czy całkiem z innej firmy lepiej wziac? Prosze o szybka odp.

Heh,

Z internetem bezprzewodowym jest tak, że nadaje się do (prawie) wszystkiego poza graniem

Ze 2 lata temu pogrywałem trochę w Navy Fields EU we Wrocławiu na PLAY-y, i… porażka (a mieszkałem 1 km od Centrum). To był jeden wielki lag. Nawet jak podziałało przez chwilę trochę płynniej, to i tak za chwilę cięło niemiłosiernie.

Chcesz pograć w Diablo III lub inne gry przez internet? To (niestety) spraw sobie STAŁE łącze, bo na najbliższe lata nie zapowiada się aby bezprzewodowy choćby zbliżył się niezawodnością do stałego łącza.

Nie daj się nabrać na ileśtam MB w teoretycznej szybkości transferu -> to zawsze maksymalne parametry, które rzadko kiedy są realnie osiągalne w prawdziwym życiu. Jeżeli nadal się upierasz to weź ten bezprzewodowy net, i sprawdź jakie masz pingi (zainstaluj sobie World of Tanks, tam w grze jest ładnie pokazany fps oraz ping -> choć instalka sporo waży, chyba ze 2 GB)

Mówisz że kicha. Kurde ciągnie mnie jak nie wiem co do Diablo 3 . Niby 4MB to duzo jak na bezprzewodowe łacze ale jak tam mówisz ze juz doswiadczyłes sie w takiej sprawie… Na forum diablo 3 pisali źe powinno to normalnie działąc bo serwy batlenet sa teraz ulepszone ze gracze ze słabszym łaczem tez beda mogli grac bez lagów. Może ze sie uda przetestować internet na kilka dni czy cos takiego zobaczy sie . Ale to miałes internet z play może oni akurat u nich był badzie nie internet bo to tez zalezy od firmy z której bierzemy internet? Może masz jakiegos znajomego który miał tez internet bezprzewowody i mu to dobrze chodziło? Kurde przedzwoniłem do tej firmy i typek mówi ze ten internet (link w temacie) jest tylko i wyłacznie dostepny na obszarach krakowa ( co za ludzie nie napisze nic na stronce i skad mam wiedziec ze tylko krakow) :confused: .

Posiadam internet radiowy od lokalnego dostawcy, którego oferta podobna jest do tej z linku, który podałeś. Mam 2Mbit/s DL, 0.5Mbit UL, pasmo częstotliwości 5Ghz, internet dzielony jest na kilka komputerów, przy otwartej becie Diablo nie miałem żadnych problemów z lagami, czasami grałem przez neta w F.E.A.R, tam też nie było problemów, brat gra w CS’a i tez nie ma problemów.

O i teraz mi poprawiłes chumor tylko ten link do dałem jest juz nieaktualny bo typek miał oferte tylko dla miasta Krakow . A twój lokalny dostawca to jakas mała firma czy co?? Myslałem o play 10 albo 12 gb na miesiac podobno spokojnie wystarczy na samo granie w D3 i jeszcze zostanie bo mam telefon na abonament w play i był miał taniej internet za 50 zł na miesiac 12 gb co myslicie D3 było by bez lagów? Nie wiem jaka jest tam dokładnie predkosc (ile MB).

A telefonu stacjonarnego nie masz?

Btw, przecież jest podane na stronie, że firma jest w Krakowie, człowieku, nie rzucaj się :slight_smile:

koxmaster , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

To że siedziba firmy jest w Krakowie nie znaczy że “działają” tylko i wyłącznie w mieście zwanym Kraków. Telefonu stacjonarnego nie ma bo lepiej się opłaca mieć komórkę, ale wiem o co Ci chodzi.

Ja tam mam na lapku iplusa i pingi mam lepsze niż na stałym z dialogu ( na iplusie ping koło 60, na dialogu ponad 110). Więc nie ma reguły.

A ile płacisz na 1 miesiąc i jaką masz prędkość, czy Ci często gubi zasięg?

koxmaster , byłeś o coś proszony. Kosz, a następnym razem żółta karteczka za ignorowanie próśb moderatora.

Teraz pewnie są juz lepsze oferty. Płacę chyba coś koło 6-7dych, prędkość 6MB/s, limit chyba 9 GB. (w nocy bez) Z zasięgiem jest na prawdę przyzwoicie.