Internet do domu, który wybrać?

W kwietniu kończy mi się umowa za internet z Netią. Obecnie płacę 55 zł za 1 MB. Telefon mam w TP i płacę 28 zł na miesiąc (abonament mi wystarcza). Netia zaoferowała mi umowę na kolejne 2 lata:

wariant A:

telefon za 42 zł + internet 1 MB za 49

wariant b:

sam internet 1 MB za 59 zł.

Co wy polecacie? Interesuje mnie internet 1 MB

W neostradzie 1 MB na 2 lata z tego co widzę na stronie kosztuje 64 PLN + 28 PLN telefon = 92 PLN

Netia proponuje

Wariant A 42 PLN + 49 PLN = 91 PLN

Wariant B 59 PLN + telefon z TPSA 28 PLN = 87 PLN

Najlepiej wychodzi wariant B tylko ciekawi mnie fakt, że obecnie płacisz 55 PLN Netii za sam internet a przy przedłużeniu umowy (czyli z ich strony podtrzymanie klienta) podnoszą Ci abonament :slight_smile: Zagadaj z nimi że chyba coś im się pomyliło z ofertą. A jak możesz to zostaw tak jak jest bez podpisywania umowy :slight_smile:

Do domu chyba nic innego nie wymyślisz bo te wszytki Iplus, BlueConnecty itd ćwiczyłem. Działa jak chce, wszystko zależy w którym miejscu mieszkasz.

Abonament telefoniczny pod neostrade kosztuje wiecej jak 28 zl, chyba 42 zl musisz zaplacic.

Szukaj alternatywnego operatora który dostarczy sam internet ,bez opłacania rachunków za linię telefoniczną.

Jesli moge polecic to wybierz orange freedom za 49 zl + abonament telefoniczny 28 zl :).

Pozdrawiam.

Netia nadal oferuje najtańszy internet?

Tak, ale Netię można mieć na najtańszym abonamencie socjalnym (już niedostępny w sprzedaży, ale jeśli ktoś z niego nie zrezygnował, nadal może go mieć).

Nie wiem, czy taniej nie jest w Orange Freedom. Tam jest chyba 49 zł bez telefonu (opłaca się chyba tylko przy abonamencie socjalnym, którego nie można już zamówić). Zobacz jeszcze to: www.netka.pl