Internet do gier

Witam. Jaki internet polecacie pod kątem niskich pingów w grach? Obecnie posiadam UPC 25mb/s jednak powiem szczerze, gorszego internetu dawno nie widziałem. Ludzie z neo 512 maja pingi zblizone do moich. A kiedy założe server to jest już masakra, każdy ma po 100… Dzwoniłem do upc kilkakrotnie jednak ich stały tekst to “już naprawiliśmy proszę sprawdzić czy wszystko działa”. A więc powiedzcie mi czy jakiś inny operator jest lepszy? I najwyżej jaki pakiet. Fundusze do 100zł/miesiąc

Kolego zebys wiedzial co sie wyrabia w Multimedia TV to bys nie nazekal.

a moze moglbys wyjasnic co tam sie wobec tego odbywa?

Jeśli chodzi tutaj o pingi, to wszelkie rozwiązania bezprzewodowe nie wchodzą w grę.

Neostrada TP lub coś innego na łączach TPSA. Bo rozumiem, że jedyne kable do których masz dostęp to UPC i TPSA.

tak ale to nie ma roli, bo aster tez bezproblewo mi moze zalozyc kabelki w domu. jednak powiedzcie mi co bedzie dobrym wyborem bo moge nawet zrezygnowac ze swojego 25mb kosztem np 10mb ale musze miec pewnosc ze pingi spadna

ja mam neo i nie narzekam :stuck_out_tongue:

a cos innego bo neo nie ma zbyt dobrej opinii

Poproś, aby Ci admin przekierował ruch na porty z gry/gier, powinno się poprawić. Ja kiedyś miałem radiowkę 4Mb/s i pingi w grach 999 najniższy koło 400. Powiedziałem adminowi o problemie, kazał podać porty, z których korzysta gra i pingi mi spadły do ok. 25ms a przypomnę, że miałem radiówkę :slight_smile: Aby Cię pocieszyć to w Netii 1Mb/s, z której obecnie korzystam, mam najniższe pingi 25-50ms :slight_smile:

Pozdrawiam!

ja mam multimedie od paru lat i zawsze mam idealny ping ~50

w ogole kablowka jest idealna do gier

nie znam nikogo z neo kto by narzekał … nie wiem skąd wam sie to wzielo …

a wiec co mam zadzwonic do upc i powiedziec aby przekierowali porty? konkretnie chodzi mi o 5425 i 15425 . mam router

Ja polecam neostradę. Nie mam z nią żadnych problemów.

a konkretnie który pakiet

To chyba dobrze, bo w przypadku Neo zazwyczaj wyższa prędkość = niższe pingi.

Bardzo Ci polecam usługę Aster City!

Obecnie sam posiadam aster do 8mb do 12 rano i do 4mb po 12.

Bardzo dobry internet, małe pingi, bardzo wysoki transfer ( do 12rano ściągam pliki z prędkością 1mb/s) a po 12 500kb/s i ceny też nie są przesadzone, a jak jest jakiś problem, od razu pomoc w postaci sprawdzenia łącz i zostaje wysłany technik

Polecam, pozdrawiam

Dodane 28.10.2009 (Śr) 15:11

A i jak chcesz wiedzieć posiadam pakiet “twój dom”

W przypadku kablówek jakość działania zależy od jakości sieci. A z tym na każdym osiedlu może być inaczej. Zatem najlepiej jest poradzić się sąsiadów.

dawno już przestałem grać przez sieć w jakieś gry, choć bardzo lubiłem strategie. Grywam od czasu do czasu w politika.pl i w zupełności mi to wystarcza, przyjemnie wciągająco a i pingi mi nie strasznie.

A co do netu to śmiało mogę polecić upc, nie zauwazyłem opóźnień a do tego publiczne ip które w aster jest za dopłatą.

mama3, mówisz, że Twój Dom jest dobry?

To dobrze, że tak sądzisz, bo mam mieć ten zestaw :smiley: no i jeśli tak uważasz, no to dobrze :slight_smile:

ja mam Netia 4 mega na łączach TpSY ping w cs’ie nie przekracza 50

Jak miałem radiówkę 1 mb to było jakieś 500

Kablówka najlepsza do gier

Tak, Twój Dom na prawdę świetny pakiet, warty swojej ceny.