Internet domowy T-Mobile czy Cyfrowy Polsat?

Aktualnie posiadam lte od t-mobile brałem od razu 60 bo większość czasu jestem na gdańsku zamawiałem do domu do mamy konsultant także twierdził że u mamy 20 max ale mi to różnicy nie robiło zacząłem robić testy u mamy faktycznie te 17-18 (speedtest) wyciskało ale to i tak lepiej niż wcześniejszy cdma ( był najlepszy jaki się dał + 2 anteny) i szok faktyczne pobieranie 2,5Mb/s jak dla mnie bomba wieś położona w dołku jakieś 5+km od BTS po lini teren gęsto zalesiony na modemie 3/5 zasięg i to bez anten
Na gdańsku w dzień 50 w nocy nawet 65 faktyczne 7,5Mb/s stałe 4-5 zasiegu

brałem b525 bo wewnętrzna bateria mi nie potrzeba kaucja 50 zł dla kuriera

za późno, mimo odwołania zgód dalej płynie. Udostępniają dane marketingowe innym podmiotom, których trudno dociec.

Mi nic nie przychodzi, a dopiero teraz przez internet te zgody wyłączyłem :slight_smile:

Ja wziąłem B528 od T-Mobile bo i tak ze sprzętem, a stwierdziłęm zawsze nowszy model i duzo lepiej na nim działą agregacja. Jak działą z agregacją diodka od internetu an niebiesko, jak bez agregacji na zielono.

To zależy głównie od zasięgu jaki masz. A co do ofert poszczególnych operatorów - nie korzystałem z żadnego, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć, ale przestrzegam przed braniem w ciemno. Sprawdź kilka aspektów umowy i zobacz jaki internet wybrać najlepiej - http://faktyoswiecim.pl/fakty/wynajmujesz-mieszkanie-zobacz-jaki-internet-wybrac/