Internet domowy T-mobile

Witam otóż zakupiłem internet od tmobile , i pan który sprzedawał sprawdził i powiedzial ze bedę miał po 20mb pobierania i mam 4 kreski na 5 i czy to mozliwe że mam po 3mb pobierania i czasem spada mniej niz 1mb prosze o pomoc bo nie wiem czy zrezygnowac

Będziesz miał DO 20 Mb/s a nie po 20 Mb/s cały czas.

Pretensje i reklamacje do pana sprzedawaczo-sprawdzacza.

no tak sory za blad ale nie ma nawet 5mb

Ej no… przecież my Ci netu wiaderkami nie nalejemy. Masz okres testowy, to testuj. Nie działa, to oddaj i po sprawie.

Lejek?

T’mo nie ma. Zasięg pewnie z kichy, albo totalnie zapchane userami bts’y.
U kumpla jest taki myk. Do 15-16 jeszcze znośnie działa. Zaś potem, gdy młotki wioskowe powracają z pracy i zaczną siadać do neta to się dzieją cuda wianki. Bo wiocha i większość ma właśnie te domowe mobilne nety. A w okolicy jeden bts i nie wyrabia pod tą ilością zalogowanych userów. Jednych loguje, innych wywala i tyle. Loteryjka :wink:

Mam klienta, który też twierdził, że ma no limit i identyczne problemy. Potem okazało się, że ma pakiet 20GB, ktory wyjechal w 2 dni :wink:

Ahas… to nie wiedziałam, że oni mają takie coś w ofercie. Zerknęłam na szybko i czytałam o tych “nolimitowych” :wink:

To akurat był play, ale ja tam nie wierzę w te no limit u jakiegokolwiek operatora sieci komórkowej.

Na tmobile patrzyłam. Tam gdzie są opisy tej czarnej kostki, którą dają. Tego routerka. I mi jeszcze zaćwierkało filmikiem z reklamką na “óziowo” jak to ładnie się wsio montuje… nawet babcia może podłączyć i pan robotnik :wink:

Tylko ten internet mam od 3h i praktycznie nic na nim nie robie wiec niemozliwe ze limit mi sie skonczyl, dorba zobaczymy jutro rano

Akurat w wypadku tej oferty TM masz limit prędkości do iluś tam ale nie masz limitu danych.

W tej ofercie lejka jako takiego nie ma, ale gdy ktoś cały czas wysyca łącze, zdarza się, że przycinają np. do 5 Mbps na kilka godzin lub po resecie terminala i ponownym zalogowaniu się w sieci. Taka forma lejka jest jak najbardziej do zniesienia w normalnym użytkowaniu, w przeciwieństwie do innych operatorów, gdzie max to 1 Mbps po skończeniu się pakietu w “nielimitowanym internecie”. Można więc uznać, że ta oferta to jedyna “prawdziwa” oferta no limit na data :slight_smile:

Jak się nie włącza stary lejek 16 Kb/s to by było nawet ok.

Na firmowym Play miałem no limit, obecnie mam 10GG na głowę, ale mimo wszystko lejka nie uświadczyłem nawet po przekroczeniu pakietu. No ale to pakiety biznesowe, więc zupełnie inna sprawa.

Ja mam tą ofertę i w porównaniu do Warszawskiej Neostrady to prędkościowo i cenowo nie ma porównania. Najlepsze opcja jeśli kablowo nie da się mieć powyżej 10Mb/s. U mnie jednak nie ma problemów z stabilnością, limitami. Oferta nie ma jako takiego limitu transferu, ale ma zapis FUP. Jednak przy średni pobieraniu 150GB/msc do max 650GB (miesiąc testowy, sprawdzałem sobie:P) nic mi nie blokowali. Zreguły Internet działał mi w granicach 15-20Mb/s w opcji do 20Mb/s i w granicach 20-55Mb/s w opcji do 60Mb/s. Upload 20Mb/s w opcji do 3Mb/s i 30Mb/s w opcji do 10Mb/s uploadu. Ogólnie zadowolony, ale to opcja dla tych, którzy nie mogą mieć Internetu z UPC, Vectry, Orange FTTH, a jedyną opcją jest Neostrada do 10Mb/s to warto to brać. Skoki prędkości pewne są 15-20Mb/s to jednak wahania na poziomie 25%, acz nie idzie tych spadków zauważyć.

Większa wiocha wyłazi z ciebie. Może odrobina szacunku dla tych co ci dają papu rozkapryszona panno z miasta. To nie jest wina tych ludzi, bo korzystają z tego za co zapłacili, a wina operatora co nie potrafi zadbać o odpowiednią jakość transmisji danych.

2 polubienia

I vice versa.