Internet DSL i własny serwer

Zadanie jakie mi postawiono jest takie.

Założyć internet i postawić serwer FTP i WWW. Serwer musi mieć PHP, baze mysql, i pare ograniczonych wielkościowo kont FTP, Do serwera podpiąc domene.

Rozwiązanie jakie wymyśliłem jest takie

internet DSL w promocji słoneczna w TP opcja DSL 2000

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358059/s … 652504.pdf

Komputer jest 500 mhz, 128 lub 256 ram przestrzeń dyskowa 16 gb. (dysk będzie zmieniony na 60 gb)

I jak mam to zrobić?

Zamawiam DSL’a przyjadą i zrobią, instaluje system (prawdopodobnie debian) i co dalej, jak to wszystko skonfigurowa. (narazie ogólnie jak już będe miał wszytko podłacozne to będe myślełm konkretniej) i czy jest to wykonalne na takim komputerze i taki internet, czy to szybko będzie chodzić? (strona zawiera sporo galeri i około 500 odwiedzin (przewiduje 2000 tys użytkowników dziennie) Będzie to działać?

Działać będzie. Ja mam DSL 8000 i serwer WWW postawiony na systemie Windows 2003. Mam 10 odwiedzin dziennie więc nie ma żadnego problemu z wyświetlaniem strony. U Ciebie może być ciężko ponieważ DSL 2000 ma tylko 512 wysyłu także nie jest to dużo. Raczej strona nie będzie otwierała się z byt prędko tym bardziej, że ma to być galeria zdjęć.

nie stać mojej firmy na 8000 mega ale na 4000 może dadzą sie namówić.

Ale nowinno być problemu z takim komuterem?

Raczej wystarczy, nie wiem jakie tam wymagania debian ma.

Ale z tego co ja wiem to DSL 2000 ma 2048 downloadu i 256 uploadu z możliwością dopłaty ok. 60zł i upload 512.

Jeżeli to ma dużo galeri i 2 tyś. użytkowników to pewnie będzie chodzić, ale to pewnie troche wolno.

Bo jak galerie pewnie po 1Mb. Jeden użytkownik w tym czasie włączy i poczeka bo to te tylko 64Kb/s to jeszcze, ale jak z 3-5 siadnie to ktoś galerie ogląda to reszta niebardzo strone zwiedzi.