Internet działa normalnie, ale nie mozna polaczyc sie z serwerami gier MMO

Jak w temacie. Problem zaczął mi się kilka dni temu. Na początku myślałem, ze na serwerach trwają prace administracyjne (gram zarówno w Heartstone’a, Drakensang Online, LOL jak i BlackGold Online), ale podejrzane sie wydało gdy problem zaczął się powtarzać przez 3 dni. Tradycyjnie zacząłem wyszukiwać problemu na forach, ale nigdzie nie został on rozwiązany. Tradycyjnie wyłączyłem Firewalla, odinstalowałem antywirusa, przeskanowałem AV jak i programem SpyBot, zmieniałem IP, resetowałem DNS etc. Pomyślałem, ze możne było to związane z instalacja jakiegoś programu, ale nic ostatnio nie instalowałem (jedynie porobiłem aktualizajcie). Problem w sumie zbiegł się w czasie aktualizacja Windowsa 7. Ale dla pewnosci odistalowalem programy sprzed co najmniej tygodnia + zaktualizowane. Nie wiem już co robić, problem jest strasznie irytujący. Odrazu zaznacze, że nie mam dostępu bezpośrednio do routera, ponieważ mieszkam w hotelu pracowniczym, w Holandii. 

Porty odblokowane ? 

A jak coś takiego sprawdzić? Bo nie ukrywam, ze pomimo posiadania komputera nie jestem informatykiem :smiley:

Wattled , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.