Internet działający wolniej niż powinien

Z góry przepraszam jeśli pomyliłam dział, ale trapi mnie problem, który jest w temacie. Wzięłam telefon z abonamentem (w sensie abonament) z T-mobile. Pierwszy raz mi super działał, nie miałam się do czego przyczepić. Jestem powiązana umową już ok. 7-8 miesięcy i miałam zapewniony no-limit internet. Wszystko fajnie, ale nikt mnie nie powiadomił o “lejku” i że niby mam 20GB super szybkiego internetu. Przez co po pobraniu kilku cięższych plików z prędkości 5mb/s lub mniejszej robiło się 90kb/s… To bardzo irytujące, gdyż po wizycie w salonie dowiedziałam się o tym, że normalna prędkość jest DO 1mb. Ale nie rozumiem… Przecież to ogromna różnica między 1mb, a 90kb/s. Nie mieszkam na wsi, czy innych trudnych miejscach, aby uzyskać normalny internet. Teraz pytanie, da się to jakoś przyspieszyć? Coś z tym zrobić? Chociażby skoczyło do 400kb/s i byłabym szczęśliwa… :confused: i tak jeszcze raz sorki jeśli nie ten dział:)

Nie jesteś w stanie nic z tym zrobić, takie są warunki umowy i tego lejka nie przeskoczysz :slight_smile: