Internet ERAGG

Witam. mam pytanie ponieważ w ERZE dają 7dni na darmowe GG i jeszcze go nie wykorzystałem i tu moje pytanie ile płaci sie za pobranie tej DARMOWEJ subskrybcji i ile za każde wejśście

bo czytałem gdzięś ze aplikacja ERAGG nie pobiera danych pakietkowych tylko np:.na 7 dni 1 zł czy tak jest naprawde???

Tak ciężko wpisać w google Era GG?

http://www.era.pl/pl/indywidualni/rozry … /gadu_gadu

Pierwsze 7 dni masz za darmo i nic nie płacisz, przed końcem darmowej subskrypcji powinieneś dostać sms-a z informacją o zakupie dalszej subskrypcji. Obecnie za 7 dni płaci się 1,50zł (dawniej 1 zł), za cały miesiąc 5zł. Zresztą poczytaj informacje na oficjalnej stronie, wszystko tam jest.

To ja akurat wiem ale czy płaci się za wejście?? i połączenie z netem???

Za jakie wejście, gdzie? Możesz korzystać nawet 24h/dobę i tak za transfer danych nic nie zapłacisz. Chyba jednak nie do końca przeczytałeś informacje ze strony.

Bo jak sie załącza to pisze: Czy pozwalasz na dostęp do WEB? TAK lub NIE

I nawet za to się nie płacie??

Dzięki za czas jaki poświeciłes w odpowiedzi:]

U mnie też się pyta za każdym razem jak włączam EraGG czy zezwalam na dostęp do internetu. Zawsze można ustawić żeby się nie pytało.Oczywiste, że z GG korzystasz przez internet. Jak już podałem za korzystanie z GG płacisz tylko stałą opłatę, za połączenia z internetem nie.

Dziękuję:} temat do zamknięcia:P

elos :wink: prosze o pomoc bo jestemw wtym kompletnie zielona :expressionless:

wiec mam tel k550i i tam juz jest aplikacja gaduu tylko co dalej ?

ehmm no i mam pytanie zeby korzystać z tego gadu trzeba mieć cały czas kase na koncie czy moge sobie kupić za tą 5 czy 10 bo nie wiem ile to tam jest i weźnie mi to kase i nie musze mieć ccały miesiac czy trzeba mieć ?

pomocc :wink: :*

Co dalej…uruchamiasz EraGG, logujesz się na swoje konto. Przez pierwszy tydzień jest za darmo. Co do długości subskrypcji to możesz ją przedłużać co tydzień za 1,50 zł lub co miesiąc za 5 zł. Podałem linka do strony gdzie wszystko jest podane, czy to tak trudno wejść i poczytać?

ehmm no dzięki za info ale tam właśnie nie ma napsiane co do tego czy nie trzeba doładowywać konta na cały miesiac.

ale tobie juz i takn dziekuje ;*

Właśnie ludzie. Mam pytanie.

Bo mam gg w Erze. I ciąglę mnie się pyta o dostęp do netu. Jak zmienić ustawienia tzn. gdzie ? bo mnie wkurza ciągłe zapytanie 'Cz zezwalam na dostep do internetu" Jeśli ktoś bedzie mógł. paulinka142@wp.pl baaardzo proszę. Bede wdzięczna do końca życia i o jeden dzień dłużej. :slight_smile:

pozdrawiam.