Internet Explorer 10, jak wyłączyć sugestie www?

witam

dzisiaj z aktualizacją systemu zaktualizowało mi przeglądarke na internet explorer 10

czy w tej przeglądarce można wyłączyć sugestia przy wpisywaniu adresu www ? np. chcę wpisać onet a wyskakują mi jakies propozycje angielskich stron,

z góry dziękuję za odp.

Kliknij w Tools następnie Internet Options, przejdź na zakładkę Content, w sekcji Auto Complete kliknij w Settings a następnie odznacz Suggesting URLs.

Niestety nie mogę pozbyć się tych dodatków,wchodze do folderu zarządzania dodatkami klikam wyłącz sugestie wyszukiwania i jest napisane wyłącozne a mimo to nadal sugeruje różne strony przy wyszukiwaniu:(

Nie bardzo się rozumiem, przecież jasno napisałem abyś zmienił ustawienia w opcjach internetowych czyli:

a nie w zarządzaniu dodatkami.

U mnie nie ma takich opcji do wyboru nie widze tools ani internet options.Wszedłem w opcje internetowe i tam mam do wyboru połaczenia programy zaawansowane zabezpieczenia prywatność ogólne wszedłęm w ikone programy włącz lub wyłącz dodatki i tam sugestie wyszukiwania google są wyłączone.Czyli nie mozna tego zmienić musi tak zostać?

Nie masz takich opcji ponieważ posiadasz, jak się domyślam, system w języku polskim. Ja natomiast korzystam z systemu w wersji anglojęzycznej stąd różnice :wink:

Postaram ci się to wytłumaczyć w wersji obrazkowej:

  1. Kliknij w “zębatkę” i z menu wybierz opcje internetowe tj. na zdjęciu poniżej:

image_id: 5708

  1. Następnie przejdź na zakładkę Zawartość i kliknij przycisk ustawienia, w sekcji autouzupełnianie, tj. na zdjęciu poniżej:

image_id: 5709

  1. Następnie odznacz opcję którą zaznaczyłem na zdjęciu poniżej.

image_id: 5710

Mam nadzieję że teraz sobie poradzisz.

Może Ci pomoże. Mam tak ustawione na ie8 i na ie10 na dwóch komputerach i w górnym pasku adresu nie mam sugerowania witryn http://vpx.pl/image/Ajg9

Dziękuję za pomoc rgabrysiak już nie ma tego sugerowania www ufff.