Internet Explorer 11 nie chce się uruchomić


(lostek815) #1

Mam Windows 8.1, nie działa mi Internet Explorer 11. Oczywiście nie jest to moja domyślna przeglądarka, bo korzystam z Firefoxa, ale jednak chciałbym, żeby też działała.

Próbowałem już wszystkiego co znalazłem w necie, tj. resetowania ustawień IE poprzez Panel Sterowania, czyszczenia wszystkiego CCleanerem, wyłączanie i ponowne włączanie funkcji IE, a także polecenia sfc /scannow w CMD. Nic nie pomaga. Jedynie po ustawieniu w Panelu Sterowania IE jako domyślnej przeglądarki, na chwilę otwiera się kafelkowa wersja, ale pojawia się logo i całość się minimalizuje i nic więcej. Wszystkie inne kafelki działają normalnie. Antywirus nic nie blokuje.

Pomóżcie, bo już nie mam siły.


(krystian3w) #2

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system - przed SFC próbowałeś użyć DISM?

http://download.microsoft.com/download/F/2/4/F24D0C03-4181-4E5B-A23B-5C3A6B5974E3/apps.diagcab - może naprawi błędy w aplikacji Modern UI.

http://www.tweaking.com/content/page/windows_repair_all_in_one.html - może znajdziesz w nim opcje związane z IE11 (są np. pod Aplikacje Sklep i pamięć podręczną sklepu).