Internet Explorer 11 wylogowywuje mnie z witryn internetowych

Nic dodać nic ująć - nie ma na to reguły. Raz mogę dość długo pracować w witrynach i mnie nie wyloguje, a innym razem będzie logowanie>wylogowanie>logowanie>wylogowanie etc Dość to upierdliwe, zwłaszcza gdy używa się dwuetapowego uwierzytelniania.

 

Ktoś się z tym spotkał? Ktoś coś wie? Zakładam, iż nie jest to jakiś często spotykany problem, bo internet milczy (albo nie umiem szukać xP). Bardzo proszę o konkretną pomoc, a nie rady typu “zmień przeglądarkę” ^^

https://www.google.pl/#q=ie+11+keeps+logging+me+out&spell=1 :stuck_out_tongue:

 

 Zakładam, że czyściłeś cache i ciastka, w celu zdiagnozowania czy nie ma jakiś konfliktów w tej materii? Problem jak widać, dosyć popularny w Google, z racji, że w PL IE nie jest najpopularniejszą przeglądarką wyniki w Google też nie są zadowalające :wink:

 

 

O angielskich stronach nie pomyślałem xP Co do cache - oczywiście, a nawet formata pełnego miałem w między czasie xP Zero poprawy. Czyli lipa i trzeba czekać na poprawę w takim razie. 

Dobra, chyba sam to ogarnąłem - a przynajmniej na razie brak objawów. W takim razie temat można zamknąć.

 

Co do rozwiązania - wtyczka lastpass ^^