Internet Explorer 7 - nie otwiera żadnej strony www

Witam

Od kilku dni mam problem z przeglądarka Internet Explorer 7 na MS Vista Home Premium, nie da otworzyć się żadnej strony www.

Po wpisaniu adresu w przeglądarce wyświetla się " Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web" a połączenie z netem mam! !!

FireFox i Opera działają bez problemu, więc nie wiem o co tu chodzi… Może jakaś aktualizacja coś pokręciła? Macie jakiś pomysł co może być przyczyną?

Po aktualizacji firewall nie zaczął Ci blokować dostępu do neta prze IE7?

odinstalowałem nawet program antywirusowy, ale to nie pomogło :expressionless:

w Zaporze sprawdziłem IE jest normalnie dodany, żadnych ustawień nie zmieniałem, sam IE przestał otwierać stronki :confused:

Sprawdz w IE - pliki - pracuj OFFLIN czy nie masz zaznaczone [haczyk]

To wina:

" Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń dla programu Internet Explorer 7 dla systemu Windows Vista (KB942615)" z dnia 12-12-2007

odinstalowałem i jak ręką odjął :slight_smile: działa, a Tobie działa IE z tą aktualizacją ?

Działa z poprawką ale wolno piszę z IE 64b

Wolę OPERĘ

Witam,

Mam ten sam problem,odinstalowałem aktualizacje KB942615 i wszystko OK działa, ale zaraz instaluje ją odnowa

i wszystko wraca do tego samego , poprostu nie działa. Doradźcie co z tym fantem mam zrobić , zeby jej nie instalowało

_____________

Pozdrawiam

Janek

Kliknij PPM na tą aktualizację i wybierz “Ukryj” nie będzie już jej instalować…

Witam,

Serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź i poradę.

_____________

Życzę wszystkim Miłych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

____________

Janek

Witam serdecznie . Po zainstalowaniu aktualizacji kbid=951748 zadna strona internetowa sie nie otwiera. Probowalam odinstalowac aktualizacje jednak pisze ze nie mozna. Przywracanie systemu tez nie podzialao. Bardzoooo prosze o pomoc jak moge to inaczej usunac:(

Wyłącz aktualizacje dla IE. Wejdź w tryb awaryjny (F8 lub F12) i tam spróbuj odinstalować. Jeśli używasz IE to się nie dziwie że system w normalnym trybie nie pozwala odinstalować tej aktualizacji, Windows w żadnym wypadku nie pozwoli usunąć czegoś co jest aktualnie uruchomione. To IMO powinno zadziałać. A i czy IE jest domyślną przeglądarką?

koonka , zresetuj ustawienia IE poprzez: IE -> Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka zaawansowane, przycisk Resetuj

No i to było to :slight_smile: Trzeba było zresetować wraz ze swoimi ustawieniami osobistymi =D> Wielkie dzięki

A ja mam taki klopot-Exploler sie otwiera i nawet wyswietla strony(wersja 8 beta) ale nie mam zadnych ustawien przegladarki.Ani narzedzi ani widoku ani ulubionych ani pliku poprostu nic.Ktos mi pomoze?

Chodzi ci o pasek menu? Jeśli tak to naciśnij lewy Alt- nim wywołujesz belkę (jednorazowo). :slight_smile:

Nic to nie pomaga… :cry: Wczesniej jak chcialem uruchomic przegladarke to byl tylko blysk na ekranie nic wiecej…Teraz uruchamia sie ale brak paska narzedzi i kilku innych rzeczy…Nie znam sie dobrze na kompach…Problemy sie zaczely po instalacji wersji 8 beta 2…Chcialem wrocic do 7 ale za chiny nie moge wykasowac tej cholernej 8 beta 2…

Dodane 16.02.2009 (Pn) 22:55

Wciaz ten sam klopot…Brak paska narzedzi…i kilku innych…Po instalacji wersji 8 beta 2 mam takie klopoty…Chcialem wrocic do wersji 7 explolera ale za chiny ta 8 nie daje sie wykasowac…

witam !

Mam podobny problem mam Internet Explorer 7 i wyskakuje mi komunikat “Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web” Nie pomaga zresetowanie ustawien IE a takze nie mam aktualizacji KB942615 ani kbid=951748 a IE nadal mi nie dziala

pomozcie:)