Internet Explorer 8-po aktualizacji zrywa połączenie

hejka.

tak jak w opisie mamy na chałupie 3 laptopy w których zaktualizowaliśmy wszyscy internet explorera do najnowszej wersji 8 i po tej operacji zawiesza się wiecznie internet wiecznie zrywa połączenie i restartuje albo modem/ruter albo karte wifi…

najlepsze w tym że zaraz po aktulizacji wszystko działało elegancko u kazdego z nas a teraz od paru dni nie chce ??

szybka pomoc mile widziana.

z góry dzięki

1 krok - pobierz “mozilla firefox”.

2 krok - zainstaluj “mozilla firefox”.

jezeli jestes naprawde tak ********** (bez epitetow) to pomoca moze byc przywracanie systemu.

(start>akcesoria>narzedzia>) I pomodl sie ze jest jakis punkt przywracania systemu, jak jest to do dziela…

jak nie ma to przeinstalu stery.

Aktualizacja IE8 przez Windows Update, czy pobierales skads instalke?

Twoim zdaniem to ma być porada?

Mam także i dla Ciebie poradę!

http://www.berlin.polemb.net/index.php?document=1440

to że moge przywrócic system do innej daty to ja wiem moge również odinstalować samego explorera i tym sposobem wrócić do wersji 7 ale nie o to mi chodzi ja chciałbym rozwiązać ten problem najpierw bez cofania sie w stecz z oprogramowaniem…

co do firefoxa to mam ale jakoś sie nie przekonałem do niego i nie używam choć sprawdziłem go i opere i w zaistniałej sytuacji z tymi przeglądarkami też działy się te same akcje więc nie wiem co o tym mysleć tymbardziej ze w dniu dzisiejszym całej naszej trójce internet hula bez jakichkolwiek ingerencji biore pod uwage od teraz że winą może wcale nie być explorer 8 tylko cos innego. dzięki za zainteresowanie bede dalej tropił jezeli prolem bedzie dalej istniał