Internet Explorer 9-Brak wyszukiwania dynamicznego

Nagle przestało mi działać wyszukiwanie dynamiczne pod Internet Explorer 9- w wyszukiwarce.

Pod Chrome działa jak błyskawica.

Co może być przyczyną i jak ewentualnie można przywrócić to wyszukiwanie.

Ikonka Narzędzia -> Zarządzaj dodatkami -> Prawy klawisz myszy na wyszukiwarce -> Włącz sugestie…

Witaj

U minie też tak się stało. Weszłem w opccję _ Zarządzj dodatkami, _ale, tam niestety nic nie dało się zrobić. Ponieważ wszystko było zablokowane _ Nieaktywne _. A jeszcze zapomniałem dodać, że użyłem przed tym programu z Komputer Świata do czyszczenia Coke, ciasteczek i.t.p. Czyli zacierania śladów mojej aktywności w Internecie, przez IE9. Ze względów oczywistych nie podaję nazwy programu, ponieważ byłaby to anty reklama. Ale być może używasz tego programu, lub podobnego, który w ten sposób właśnie działa. Cuż Ci mogę doradzić w mojm przypadku pomogło dopiero przywracanie Systemu i wszystko wruciło do normy.

Życzę Powodzenia i Pozdrawiam.

Nie, nie! Napisz co to był za program. Niech będzie wiadomo co to za badziewie i czego nie należy używać żeby sobie nie narobić kłopotów. Pomożesz tym innym a twoja ofiara nie pójdzie na marne… :wink:

Możłiwe że korzystamy z tego samego programu do czyszczenia.

Jednak ja nie mogę przywrócić systemu. :cry:

Możesz jeszcze sprubóbować odinstalować i zainstalować IE9 jeszcze raz, ale wątpie czy to coś pomoże.

A na argumęntację _ goomish _ podaję nazwę programu, który mi tak namieszał, jest to program _ Anti Browser Spy 2010 _

Pozdrawiam

Reinstalka IE9 , nie pomogła. :expressionless: .Instalki IE9 nie mogłem dokonać ponownie, prawdopodobnie przez serwice packa 1 albo biblioteki net frammework.

Zrobiłem ostateczne rozwiązanie; reinstalka systemu i narazie jest okey.

PS:Nie korzystałem z tego programu jw., do czyszczenia itp.