Internet Explorer 9 Final

Nie wiem czy to dobry dzial…ale chcialem zapytac czy wie ktos moze w jakim czasie zostanie na dobreprogramy wypuszczony IE9? Z tego co wiem premiera dzisiaj a chcialbym to przetestowac.

z gory dzieki

Wszyscy czekają w napięciu bo to już dziś :smiley:

Jednak jutro, bo jest różnica czasowa http://www.pcformat.pl/News-Premiera-IE … ano,n,7252

No tak … William Fogg przez nieuwagę tez prawie przegrałby zakład.

5.00 rano naszego czasu. Jeszcze 8 godzin.

No chyba zostanie wypuszczony przez Microsoft a nie przez vortal Dobre Programy. Bo producentem IE9 jest chyba MS. :slight_smile:

Tak na poważnie, to jeszcze musisz się uzbroić w cierpliwość, bo w Polsce nastąpi to około godziny 5.00 - 6.00

majkel69 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Przez 3 godziny męczyłem IE9 i…

już kilka razy się wyłożył i w większości przypadkach na tej samej stronie.

Na onet.pl nie obyło się bez “compatibility view”

M$ za bardzo skupił się na nowościach oraz szybkości javascript, jakby to miało największe znaczenie podczas korzystania z przeglądarki.

Może przy wersji 10 skupią się nad stabilnością działania.

Po kilku godzinach obcowania z IE9 napisać mogę iż

jest sporo wolniejszy od FF i Opery.

Nadal nie posiada nawet minimalnej możliwości eliminowania natrętnych wq… reklam i pozostaje tylko privoxy.

W jednym z for na które zaglądam wywala się za każdym razem gdy coś napiszę.

Nadal pojawia się denerwujące okienko z próbą rozwiązania problemu co jest fikcją, gdyż nie pamiętam aby jakiś problem został rozwiązany.

Podsumowując szału nie ma i nie widzę aby użytkownicy FF czy też Opery lub Chrome’a zaczęli korzystać z IE9