Internet Explorer czy, Mozilla Firefox 3.0

Mozilla Firefox 3,0 :stuck_out_tongue:

Mozilla, lepszy interfejs, lepsze zabezpieczenia, wbudowany słownik ort, itd. … xD

To nie ta liga, oczywiście Firefox…

no jasne że Firefox, właśnie go zainstalowałem no i jest fajny, intuicyjny interfejs.

zdecydowanie Mozilla Firefox 3 :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: to jest to żadnych problemów, a na IE7 same problemy szczególnie pod vistom. a Mozilla Firefox 3 rządzi to jest to :wink: :smiley: :smiley:

Nie ma się co zastanawiać,bierz Firefoxa 3.0.

Chatka czy zamek? Wybieraj :stuck_out_tongue:

Firefox chociaż ostatnio używałem tylko IE 7 :slight_smile:

Firefox & IE7, który czasem się też przydaje. Windows update, niektóre banki itp.

OPERA !!

że też nikt na to nie wpadł (FF to taki podrasowany IE)

Mozilla Firefox 3.0

Polska liga czy Angielska/Hiszpańska liga ??

Odpowiedź może być tylko jedna.

a co to jest internet explorer ??

To zapewne była ironia http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

goodprogram , a może kolega naprawdę nie wie co to jest, bo cały czas siedzi na Linuxie? :stuck_out_tongue:

To powinno być sławne chocby z łapania robali :stuck_out_tongue:

pierwszy raz w życiu słyszę taką głupotę…

Trzeba jednak przyznać, że Lisek do wersji 2 trochę sprawiał takie wrażenie. Przynajmniej bez rozszerzeń. O Firefoxie 3 jednak trudno to powiedzieć.

Nie odbierzcie tego jako atak na Firefoxa, też jestem jego wielbicielem i wieloletnim użytkownikiem.

i co autor tematu chce osiągnąć taką, śmiesznie głupią i pustą ankietą ?

nie wszyscy się podniecają fx 3.0 bo mają inne preferencje dobioru przeglądarki

ktoś woli Opere bo ma wszystko, i niby pobiera mniej ramu, tak jakby to było ważne w dobie gdy większość ma ponad 1GB ram, i jest niby szybsza chociaż nikt nie potrafi tego poprzeć żadnymi sensownymi argumentami, bo pisanie że coś jest szybsze o 2s w otwieraniu 16 kart czy nawet 23233434 to jest po prostu żałosny, bo jak naraz otworze 2 karty to jest dobrze :slight_smile:

ktoś lubi Firefoksa bo jest wydawana do niego masa wtyczek/rozszerzeń/motywów lubi dłubać, i dba o ergonomie pracy

ktoś używa IE bo nie wie że są alternatywy, uważa że bezpieczeństwo zależy tylko i wyłącznie od użytkownika, lub jest ślepo zapatrzonym fanboyem ms

tak jak autor tematu jest fanboyem Firefoksa

Zdecydowanie wygrywa Firefox 3.0.

Bo w przypadku Firefox 2.0 a IE7 - w rzeczywistości, IE7 pod kilkoma względami była lepsze od Firefoxa, dlatego używałem do tej pory obydwu tcyh przeglądarek - ale teraz … FIREFOX rządzi (oby tylko nie było w nim jakiś krytycznych luk - ale o tym przekonamy się z czasem).