Internet Explorer - ilość połączeń

Jak w IE zmienić aby pobierało mi się maxymalnie więcej niż tylko 2 pliki naraz ??

a no w Xp anti spy albo w nitrous Xp się to zmieniało nie pamiętam gdzie

wiem ale jak juz kiedys pisalem nie ufam takim programom jak nitrous xp, chodzi mi o to gdzie to sie w rejestrze ustawia

Tu się ustawia:

ale takiemu programowi jak xpantispy możesz zaufać - bo on nic więcej nie robi jak właśnie zmienia te wielkości w rejestrze,a przy okazji możesz jeszcze pozmieniać kilka innych upierdliwych usług w IE/windows xp

dzieki. nie powiedziałem że nie ufam xpantispy. mam tam ustawione zwieksz ilosc maxymalnych polaczen z serwerem do 10 (czy cos takiego) ale dalej nie moge pobierac wiecej niz 2 plikow naraz

pozdro

zawsze możesz używać bezpieczniejszej i na pewno szybciej aktualizowanej przeglądarki jaką jest FIREFOX tam chyba nie ma liitu(przynajmniej takiego nie widziałem) albo używaj akceleratorów integrujących się z IE (polecam flashget)

Pragnę tylko zauważyć, że zmiana ta to naruszenie zasad dostępu do serwerów WWW, określonych w RFC 2616 (specyfikacja HTTP 1.1).

mói się trudno nie zawsze się przestrzega zasady zresztą serwisy netowe też czasem łamią nasze prawa