Internet Explorer nie może odnaleźć miejsca internetowego


(Krzysiek Wojcik) #1

Po wpisaniu adresu http://\*\*\*\*\*pojawia się komunikat: "Program internet explorer nie może odnaleźć miejsca internetowego http://\*\*\*\*\*. Operacja została przerwana." W necie oprócz porad typu reinstalacja IE lub zmiana przeglądarki nie znalazłem nic na ten temat. Czy jest sposób na zmianę zachowania IE?


(michalj82) #2

Wejdź w IE w Narzędzia/Opcje internetowe/Zaawansowane i kliknij na Resetuj.


(Zbych ) #3

Możliwe że kłopoty serwerowe , a możliwe że adres został zablokowany z wiadomych przyczyn , pozatym jeżeli uda się komuś otwożyć strone z użyciem innej przeglądarki to w kompie natychmiast pojawia się mnustwo "syfu" , możliwe że i z tej przyczyny że strona generuje "syf" niektóre przeglądarki blokują/niedopuszczają do jej otwarcia.


(Agatonster) #4

kakadu ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Krzysiek Wojcik) #5

Niestety, resetowanie ustawień nic nie dało.


(Zbych ) #6

"Strona" została zablokowana i to już nie pierwszy raz , nic dziwnego bo nie ma chyba na niej legalnego programu , same warezy i nic innego , można dostać się na nią "tylnią furtką" ale nic pozatym , pozatym blokada generuje dziwne kody pochodne keylogerom i innego pochodnego "syfu", prawdopodobie zbierane są informacje kto korzysta z tego vortalu. Vortal rozkręcił się do tego stopnia że stworzył ogromne niekontrolowane zaplecze pirackiej składnicy tworząc znamiona przestępczości na dość dużą skale , nic dziwnego że prawdopodobnie zostanie "zamknięty/zlikwidowany na dobre.