Internet Explorer nie otwiera sie

Gdy chce otworzyc IE otrzymuje komunikat,ze strony nie mozna wyswietlic.W diagnozie problemu radza by skontaktowac sie z dostawca,bo brak mi polaczenia z internetem.Tyle,ze i Mozilla i Opera sie otwieraja bez problemu.Jaka jest przyczyna niefunkcjonalnosci IE?

Przpraszam za brak znakow polskich.

Zmierz net www.speedtest.net

Zobacz w opcjach czy Ci się nie zaptaszyło “pracuj w trybie offline”

Wartosc ping (nie wiem,co oznacza)wynosi 101,sciaganie -0,45 Mb/sek,wysylanie 0,65 Mb/sek.Nie wiem na ile wiarygodny jest ten test.Najblizszy serwer (mieszkam na Korsyce) umieszczono na mapie w Torino,natomiast we Francji wychodzi na to,ze jest tylko w Paryzu.Dostawca mojego internetu jest SFR-Neuf (dwie firmy po fuzji)natomiast w informacjach w tescie podano "starego"dostawce Neuf Cegetel.Podczas rozmowy z obsluga klienta dowiedzialem sie,ze przekaz rzeczywisty powinien oscylowac w granicach 7-9 mb/sek,bowiem takie sa mozliwosci w miejscu mojego zamieszkania.Pomijajac,ze nic z tego nie rozumiem,to uwazam,ze IE nie potrzebuje az tak poteznego transferu,by sie otworzyc.Dodam,ze w opcjach nie ma “ptaszka” w “trybie off line”.Dziekuje w kazdym razie za wskazowki.