Internet Explorer - problem z paskiem adresów

Używam systemu operacyjnego Win XP Prof. W ustawieniach mam dosyć dużo pamięci (382 MB) i 30 dni , kiedy “klikam” na rozwinięcie to pokażą mi się tylko używane adresy z bieżącego dnia i to nie zawsze,a regułą jest,że po wyłączeniu komputera używanie dnia następnego paska adresów rozpoczyna się tylko od strony “startowej”- w rozwinięciu nie ma nic.Kliknięcie "historii"działa prawidłowo.Kiedy zaczynam pisać pożądany adres rozwijają się podobne,a w tym i bieżący.Gdzie to skorygować,a może tak ma być???

I tak ma być. Strona startowa zawsze się otworzy po zamknięciu i ponownym otwarciu przeglądarki. A z listą adrsów, są jakieś ograniczenia w pokazywaniu i zapisywaniy odwiedzanych stron. Wyobraź sobie, że w ciągu dnia odwiedzasz np 100 stron i każda jest zapisana w polu adres, po kilku dniach będzie ich kilkaset itd. Nie ma potrzeby zawracania sobie tym głowy. Zaczynasz wpisywać i jest, to ok.

Pozdrawiam

PS. Ustawienia, o których piszesz nie dotyczą paska adresów, przeczytaj opis tych ustawień!

Dziękuję za odpowiedź,która mnie satysfakcjonuje i uspokaja - jest OK.

DZIĘKI

A jak moge usunac te adresy ktore sie pojawiaja zaczynając pisac url ??, czyszczenie histori nie daje skutku :slight_smile: