Internet Explorer - problem z pocztą Gmail

Witam,

Od jakiegoś czasu nie mogę połączyć się przez przeglądarkę Internet Explorer 6 (XP Professional, SP2) z pocztą Gmail. Przeglądarka zawiesza się za każdym razem gdy przechodzę na stronę poczty Gmail.

Poniżej screen:

IE error

Problem występuję tylko na tej stronie, inne strony, portale i skrzynki mailowe otwierają się bez problemu. Komputer też mam raczej czysty.

Jako domyślną przeglądarkę mam ustawionego Firefoxa i lisek działa bez problemów ale ciekawy jestem skąd taki problem w IE?

IE ma kłopoty ze standardami, a oprócz tego, Ty używasz jego archaicznej wersji. Może w 7, albo beta 8 problemu nie ma.

Zainstaluj wersję 7 i problem powinien zniknąć. IE8 jest w narazie w statusie beta, co oznacza, że jak narazie nie jest to wersja stabilna, więc wstrzymałbym się z jej intalowaniem, bo później sa problemy z powrotem do starszych wersji.

Google poleca Firefoxa i Chrome do gmaila, IE6 to historia informatyki :slight_smile: Chrome oczywiście odradzam ze zrozumiałych powodów. Spróbuj też Opery. Posiada ona np obsługę konta pocztowego :slight_smile:

taki1gosc ,

Podstawowa sprawa, to aktualizacja przeglądarki do najnowszej stabilnej wersji, tj. IE 7 .

Po aktualizacji do 7-demki daj nam znać czy problem występuje nadal, czy ustał.

Zainstalowałem IE7 i problem został rozwiązany :slight_smile: