Internet Explorer w trybie pełno-ekranowym

Hej,

 

mam windows 8, i do tej pory IE włączałem poprzez kafelek dynamiczny, uruchomiłem AWD Cleaner żeby wyczyścić te wszystkie wirusy z przeglądarek (Delta Share itp.) i o dziwo ten kafelek mi znikł. Teraz po włączeniu IE nie włącza mi się już w trybie pełno-ekranowym, włączałem wszystkie .exe z folderu i nic. Próbowałem zrobić reinsall ale IE nie ma w “odinstaluj lub zmień program” a folderu nie mogę usunąć ponieważ “brak uprawnień” pomimo że jestem na koncie Administratora. Próbowałem też pobrać IE ze strony Microsoftu dla Windows 8, ale jest napisane że już mam IE więc nie mogę pobrać tej przeglądarki, jakieś pomysły? (Oprócz: “Zrób formata”?)

Sprawdź, czy masz ustawionego IE jako domyślną przeglądarkę. Bo jak nie jest domyślną, to znika kafelek i tryb Modern. Sprawdź też w opcjach IE, czy pod zakładką programy masz na pewno odznaczone ,Otwórz kafelki programu Internet Explorer na pulpicie" i masz wybraną opcję ,Pozwól zdecydować programowi Internet Explorer".

Zrobiłem co mówiłeś i nadal jest to samo, kafelek mogę dodać do ekranu startowego, ale otwiera on IE w trybie nie pełno-ekranowym, tylko w oknie … 

Wyłącz IE w funkcjach systemu Windows i zrestartuj komputer. Później ponownie włącz IE.

Dzięki, pomogło!