Internet Explorer

Witam.Nie znalazłam takiego wątku, więc pozwoliłam sobie założyć nowy. Jeżeli jednak przeoczyłam to przepraszam :).

Może ktoś miał podobny problem i coś mi doradzi.Na swoim laptopie używam przeglądarki Mozila Firefox, czasami jednak wchodząc na jakieś stronki, czy np.drukując coś dzieciakom automatycznie otwiera mi się Internet Explorer i potem ,po zamknięciu strony nie działają mi ikonki na pulpicie. Musze restartować kompa i strasznie mnie to denerwuje.Poradzcie co zrobić ?

Pozdrawiam Marzena

Jaki masz system operacyjny ? prawdopodobnie trzeba tylko ustawić firefoksa przeglądarką domyślną

Mam Vistę i mam chyba Mozille ustawioną jako domyślną ale szczerze mowiąc nie wiem jak to sprawdzić

NJPROŚCIEJ usuń firefoxa i wgraj od nowa sam zapyta czy ma być domyslną

No własnie wydaje mi się że przy instalowaniu zaznaczałam ze ma byc domyslną, ale oki, spróbuje tak zrobic jak mówisz

jeszcze przeskanuj system tym

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Narzędzia>Opcje>Zaawansowane>Ogólne>w Ustawienia systemowe >Sprawdź teraz czy Firefox jest domyślną przeglądarką.

Bardzo dziękuję. Sprawdziłam i okazało się, że nie było zaznaczone tak jak powinno. dzieki jeszcze raz wszystkim,pozdrawiam

marzena69 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif