Internet i laptop

mam internet z kablówki i mam problem kiedy podłącze do sieci moj laptop wyskakuje ze połączenie ograniczone lub brak łącznsci prosze o pomoc :slight_smile: pozdrawiam

Może być tak: stary sterownik karty sieciowej, lub niezaktualizowany adres MAC u dostawcy (ja miałem to drugie). Skontaktuj się z dostawca internetu i na wszelki wypadek podaj mu Twój nowy adres MAC

nie dokładnie adres mac jest przypisany do kompa od ktorego mam neta :slight_smile: mam tylko pociągniety kabelek :slight_smile:

musisz zrobić połączenie sieciowe i internetowe w panelu sterowania…ograniczenie masz na połączeniu sieciowym bezprzewodowym…???

czyli w kompie masz 2 karty sieciowe tak i kablem krossowanym masz podpietego lapa ? czyli idziesz panel sterowania polaczenia sieciowe utworz nowe polaczenie -> dalej -> konfiguruj siec w domu lub malej firimie (jesli xp) -> zakoncz -> nowe okienko ci sie otworzy samo -> dalej -> dalej -> pierwsza opcja “ten komputer łączy sie z internetem bezposrenio” -> wybierz polaczenie internetowe! -> dalej dasz sobie rade. TO WSZYSTKO ROBISZ NA KOMPIE NIE NA LAPIE UPEWNIJ SIE ZE ZRESTARTUJESZ KOMPY