Internet jaki wybrać?

Witam. Posiadam internet kablowy 512 kb /s bez limitow. Niestety są z nim pewne problemy , ponieważ podczas grania pingi dochodzą do 200, 500, czasami nawet 1000. Komputer jest czysty, silentrunners czysty, hijackthis czysty, komputer formatowalem. Dalej te nieszczesne pingi… .

Postanowilem ze zmienie internet… Niestety w mojej miejscowości są tylko 2 kablowki , miedzy innymi Vectra i Interarena ( posiadam ją… ).

Multimedia odppada nie dochodzi… Także doradzcie jaki internet tak predkosc 512 - 1 mb zeby nie przekraczalo 100 zł. ( jesli takowy jest ).

Mieszkam w Ustce.

Proszę o jakies rady

Pozdrawiam

Nie ma tam Chello albo Netii?

chella nie ma :confused: , netia chyba dochodzi… niewiem co do neti… .

robinn1 , a co powiesz na Neostradę?

bierz vectre jeśli możesz !

sam ją mam i sobie chwalę (już 2 rok)

pingi w grach są dobre i nienawala (odpukać :stuck_out_tongue: )

no i brak limitów :slight_smile:

co do neostrady to nie wiem :slight_smile: , nigdy nie bralem… ale co slysze na forum to jakies narzekanie na neo :wink: , caly czas…

a co do vectry… duzo osob na nią narzeka…:/…

nie mam pojecia cco robić… :confused:

@ author_vision gdzie mieszkasz? , pewnie w duzym miescie…

robinn1 powiem Ci tak. Mialem początkowo problemy z Neostradą, ciągłe zrywanie połączenia, ale moja mama zadzwoniła, zagroziłą zerwnaiem umowy i Neostrada dziła bez zarzutów. Opłaca się brać według mnie. 8)

Owszem, jeśli nie masz innego wyjścia…

a oprocz neostrady i vectry moge wzioc jeszcze dialog / netie … ale boje sie ze moze mi lagować…

odradzam bo …

:stuck_out_tongue:

wałbrzych :stuck_out_tongue: ok 120 000 :stuck_out_tongue: jak dla mnie wiocha :smiley:

no ja mam mieszkancow 10 000 i nie narzekam ;).

to co mam wzioc wedlug was?

Ja na Twoim miejscu bym bral Neo 1mb. Pewny net, bez pingow, nic nie jest blokowane…itp.

Ja mam Neo 512 od ponad pol roku i jak narazie nie narzekam.

a mam pytanie co do netii… bo slysalem ze jest za 65 zl 1.2 mb ;x ale nie moge znaleźć tego w necie… czy ktos moze tutaj na forum korzysta z netii jesli tak to proszę mi opisac czy s.ą lagi podczas grania ( w dzien ) i co trzeba miec zeby miec netie? telefon czy co

Pozdrawiam

Wszystko tylko nie neo.Limity gdyby nie to net byłby jeszcze spox ale tak nie ma nawet o czym mówić do tego wysoka cena.

zaczniesz :mrgreen:

Jak możesz wziąś cokolwiek innego to bierz.

Jak weźmiesz neo to masz luzik z rapodshare ;] Ale lepiej wziąć neo na czas nieokreślony albo po marcu coś na 1 rok (pewnie będzie już 2048 w cenie 1024).