Internet jaki Wybrac

Witam wszystkich chciałem zmienić oferte lub przedużyć, Mieszkam w Kaliszu i moje łącze powinno wytrzymać 120Mb/s Niestety Upc zaczynają swoją działalność dzielnicę dalej więc sta to pytanie co sądzicie o ofercie netii Internet bez limitu http://www.netia.pl/netia_dla_domu,oferty,4.html z telefonem bez Limitu i telewizję np z cyfry, ale umowa w netii jest na czas nieokreślony tzn. że ja nie mogę zerwać umowy ? Co uważacie mam do wyboru jeszcze multimedie, tp i pare innych. Zawsze możecie wpisać adres ulica to Kalisz - Sebinowska 18. Z góry dzięki za pomoc.

PS. za wszystkie 3 rzeczy płacę ok. ~ 170 zł prosze o jakąś lepszą alternatywę ;p

  1. Może się okazać, że za łącze limitowane o maksymalnej przepustowości, jaką możesz osiągnąć na swoim łączu, zapłaciłbyś taniej.

  2. W praktyce, Netia może ci ograniczać przepustowość tak, jak będzie chciała. Kiedy będą chcieć upchnąć więcej użytkowników, mogą po prostu obciąć ci łącze do niższej przepustowości.

To znaczy, że możesz ją zerwać kiedy chcesz. Zazwyczaj obowiązuje pewien okres wypowiedzenia. Natomiast w Cyfrze+ masz umowę terminową, bodaj na 12 miesięcy (nie podają tego na stronie, ale jest w regulaminie).

Jeśli w okolicy ma dobrą opinię, to możesz brać. Zazwyczaj kablówka jest lepsza niż łącze telefoniczne.

Jakie miasto?

Multimedia. =D>

przemo098 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poleca ktoś coś jeszcze ? ;p. Słyszałem też o Voip taki darmowy telefon opłaca się to ;p ? I jaki ja będę mieć numer telefonu wtedy :smiley: ?

To telefon przez Internet. Przykład - Skype (tyle że tam musisz używać dedykowanej aplikacji/sprzętu, ze zwykłą bramką lub telefonem VoIP raczej nie zadziała). I nie jest darmowy, ale zazwyczaj tańszy od stacjonarnego czy komórki.