Internet K700i

Mam naki problem… kupilem na allegro telefon SE K700i i był kupiony wcześniej na abonament w erze… po ściagnięciu simlocka wsadzilem karte simplusa i dupa po 3 sekundach pokazuje na chwilke _połączenie nieudane "… ściągałem automatyczne ustawienia z strony simplusa , ręcznie probowałem i nic… wiec postanowiłem wyczyściś wszystkie konta danych i na nowo zainstalować … więc teaz pokazuje błąd a wcześniej sie wieszało…w Głownym MENU jest ikonka EGA OMIX z takim globusikiem… da sie jakoś to zrobić ?? są tu geniusze co napewno wiedzą o co chodzi…:slight_smile: bo postanowiłem założyć mobilne gadu gadu bo era gg w drugim telefonie to porazka… no w dzień wszystko ok ale wieczorem jak chce sie pogadać to albo nie idzi sie zalogować , albo nie ściąga listy … albo wiadomości nie dochodzą… ale to wina serwera :slight_smile:

hmmm a może wgraj nowy soft???

przecież to w komiesie kosztuje z 80 zł !!

licze na pomoc

jakie 80 zł??? tylko to może kosztowało 3-4 lata temu!

Po postu idź do innego komisu

Jezu, ale w macie problemy…

ale pójde i zapytam ile by kosztowalo ustawienie wapa no i opowiem co i jak… zobaczymy…

ok mam a jak ktoś ma ten problem to niech zadzwoni do biura obsługi klienta i poprosi o konfiguracje… a potem o aktywacje gprs/mms

pozdrawiam