Internet K700i

(Grzesiekzurek) #1

Mam naki problem.. kupilem na allegro telefon SE K700i i był kupiony wcześniej na abonament w erze... po ściagnięciu simlocka wsadzilem karte simplusa i dupa po 3 sekundach pokazuje na chwilke _połączenie nieudane "... ściągałem automatyczne ustawienia z strony simplusa , ręcznie probowałem i nic... wiec postanowiłem wyczyściś wszystkie konta danych i na nowo zainstalować ... więc teaz pokazuje błąd a wcześniej sie wieszało...w Głownym MENU jest ikonka EGA OMIX z takim globusikiem... da sie jakoś to zrobić ?? są tu geniusze co napewno wiedzą o co chodzi..:slight_smile: bo postanowiłem założyć mobilne gadu gadu bo era gg w drugim telefonie to porazka... no w dzień wszystko ok ale wieczorem jak chce sie pogadać to albo nie idzi sie zalogować , albo nie ściąga listy ... albo wiadomości nie dochodzą... ale to wina serwera :slight_smile:

(Blazejwitowski) #2

hmmm a może wgraj nowy soft???

(Grzesiekzurek) #3

przecież to w komiesie kosztuje z 80 zł !!

licze na pomoc

(k-9) #4

jakie 80 zł???????? tylko to może kosztowało 3-4 lata temu!

Po postu idź do innego komisu

Jezu, ale w macie problemy...

(Grzesiekzurek) #5

ale pójde i zapytam ile by kosztowalo ustawienie wapa no i opowiem co i jak... zobaczymy....

(Grzesiekzurek) #6

ok mam a jak ktoś ma ten problem to niech zadzwoni do biura obsługi klienta i poprosi o konfiguracje.... a potem o aktywacje gprs/mms

pozdrawiam