Internet - limity

Witam i Cześć… Posiadam Internet T-Mobile 100GB albo 200 GB i 300GB spadek prędkości 1mb/s
Orange Pobieranie 80mb/s
Wysyłanie 8 Mb/s
Czy Ten Internet z Orange Posiada ma taki sam Limit jak ten z T-Mobile że jak wyczerpię to nic nie pobiorę żadnej Gry i nie oglądnę sobie nic przeglądarka będzie wolno chodzić ? czy może było by warto go zamówić

A w opisie oferty nie ma nic na ten temat napisane? Czy może chcesz żebyśmy my za ciebie to przeczytali i dali ci odpowiedź?

Freshmeat Proszę To Jest Napisane I co o tym sądzisz
Internet kablowy Orange dostarczany w technologii CU (VDSL, ADSL) dostarczany jest po kablu telefonicznym. Instalację i uruchomienie usługi wykonuje technik operatora a sam montaż trwa od 30 minut do 60 minut. W większości przypadków wykorzystywane jest obecne okablowanie mieszkania i nie ma potrzeby układania nowej instalacji.
Prędkość Internetu Orange Love do 80 Mb/s zależna jest od możliwości technicznych w danej lokalizacji. .Modem nadaje jednocześnie sygnał Wi-Fi 2,4 GHz oraz 5 GHz. Wykorzystanie pasma 5 GHz pozwala na odciążenie domowej sieci bezprzewodowej oraz zmniejszenie zakłóceń co jest szczególnie ważne w obszarach miejskich. Dodatkowo modem posiada 4 porty LAN, przez co umożliwia podłączenie kablem Ethernet takich urządzeń jak dekoder czy komputer PC.
Adres IP w sieci Orange jest dynamiczny (zmienny) i przydzielany jest przez serwer DHCP.
Oferta jest skierowana do nowych klientów. Opłata miesięczna i miesięczna średnia zawierają rabat 10 zł za e-fakturę oraz zgodę marketingową (po 5 zł za każdą).

Jakoś nie widzę tutaj ani słowa o limitach. W sieciach kablowych takich ograniczeń nie ma już od bardzo dawna.

Freshmeat a powiedz mi jak by wyglądało szybkość Pobierania Gier ?? i oglądanie czegokolwiek HD Itp :wink: jeżeli nie mam telefonu stacjonarnego tylko gniazdo puste to Nie przeszkadza to ??? i będą mogli podłączyć

W internecie stacjonarnym VDSL nie ma żadnych limitów (to jest z grubsza tzw. “Neostrada”). Jeśli nie masz telefonu, to będziesz musiał dopłacić za utrzymanie linii. Coś ok. 20 złotych miesięcznie. Chyba, że wejdziesz w jakąś z ofert Orange Love.

Te 80Mbps to jedynie pod warunkiem, że masz blisko do centrali. Maks powiedzmy 300m kabla. Minimum określone jest na 20Mbps. Jeśli nie zsynchronizuje się na przynajmniej tyle, to Ci nie podłączą. Ja do centrali mam ok. 1km i synchronizuje się na lekko ponad 30Mbps.

Nie za bardzo rozumiem twoje pytanie o prędkość pobierania. Jeśli będziesz miał 80Mbps to będzie Ci pobierało 80Mbps (10MBps). Jeśli mniej to proporcjonalnie mniej.
Sama jakość łącza jest bardzo dobra (przynajmniej u mnie). Praktycznie zero awarii, zawsze pełna dostępna prędkość, ping poniżej 20ms.
Na moich 30Mbps Netflix chodzi bez problemu w 4k. Pod warunkiem, że ogląda tylko 1 osoba.

1 polubienie

Z tym pytaniem powinieneś się udać bezpośrednio do Orange. Nikt ci tu nie powie, jaka prędkość akurat u ciebie jest możliwa. Jeśli jak mówisz, masz gniazdko zamontowane, to po prostu udaj się do ich punktu i podaj swój adres. Zapewne odwiedzi cię technik i “wybada” jakiej prędkości możesz się spodziewać, ale i tak poda tylko maksymalną możliwą wartość. Na przykład ja miałem swego czasu Neostradę “do 10 Mbps”, co w praktyce oznaczało 2-3 mega w porywach, więcej toto nie wyciągało. Oczywiście żadnego prawa do reklamacji, bo nikt nie powiedział, że będę miał taką czy inną prędkośc. Teoretycznie równie dobrze możesz mieć nawet 56 kbps i będzie to zgodne z umową.

A jest może jakaś alternatywa Jakiś Dostawca Mobilnego Który oferuje Neta na którym nie ma żadnego Limitu Lejka Ograniczenia prędkości Pobierania ??? więc ściąganie mam z wielką prędkością Przez cały czas Wie ktoś może o czymś takim… ??? chodzi mi o to abym mógł sobie ściągać tyle ile chcę i szybkość Pobierania była taka sama ciągle po zassaniu nawet z 30GB ? nic nie zwalniało :slight_smile: do 1kb/s

Nie ma takiej usługi w Polsce w internecie mobilnym.
Chcesz sobie ściągać ile chcesz to wybierasz internet stacjonarny.

To Co ja Mam zrobić mam cały czas Jechać na T-Mobile 100GB :frowning: pobieranie jest 20mb/s albo i mniej :cry::cry::cry:

Czytać ze zrozumieniem.

1 polubienie

Koledzy Możecie Mi coś wytłumaczyć ?? Objaśnić mi coś moglibyście jeżeli to ogarniacie
Może Ktoś będzie wiedział o co tu Chodzi…

Jak ci się nie chce iść do Orange to proszę: 510 100 100 wszystko ci wytłumaczą bo po to są. Nie oczekuj, że ktoś na forum zna Regulaminy wszystkie usług komórkowych.

Mi chodzi o coś zupełnie innego macOSuser nie pytam o żadne usługi Komórkowe tylko o coś Innego mam gdzieś Orange tych wszystkich Innych…

To co chcesz bo ja nie rozumiem?

Zrób zrzut i tu wklej bo nie mam pojęcia o czym piszesz.