Internet LTE plus "Brak urządzenia wspierającego NDIS"

Witam,

dziś przyszedł m Internet od plusa, podpiąłem modem huawei u398 pod usb i zainstalowałem program, ale gdy klikam “połącz” pojawia mi się komunikat: “Brak urządzenia wspierającego NDSI”. Co mogę zrobić, żeby uruchomić Internet?

Nie lepiej zadzwonić do plusa i się dowiedzieć

A czy zainstalowało ci się wszystko? Raz tak miałem nie zainstalował się modem. Usuń bezpiecznie ewentualne urządzenie napędu modemu. System powinien wykryć modem i go zainstalować.

na połączenie z konsultantem czeka się ponad godzinę (siedziałem godzinę na telefonie i słuchałem muzyczkę aż się wkurzyłem)

wszystko się zainstalowało…

Witam

Są dwie możliwości, albo karta sieciowa huawei została wyłączona i w tym przypadku należy

1.otworzyć mendżer urzązeń

  1. Rozwinać karty sieciowe

  2. Sprawdzić czy karta huawei jest wyłączona, jeśli tak to poprostu uruchomić ( prawym myszy 0> włącz)

Drugi przypadek to możliwości błedu w systemie. Odłączamy modem.

Następnie należy otworzyć Panel sterowania -> opcje telefonu i modemu -> zakładka modemy i tam kasujemy wszystkie pozycje huawei. Nastepnie restart kompa i sprawdzamy czy problem dalej występuje.

Dodane 12.07.2012 (Cz) 14:38

Witam

Są dwie możliwości, albo karta sieciowa huawei została wyłączona i w tym przypadku należy

1.otworzyć mendżer urzązeń

  1. Rozwinać karty sieciowe

  2. Sprawdzić czy karta huawei jest wyłączona, jeśli tak to poprostu uruchomić ( prawym myszy 0> włącz)

Drugi przypadek to możliwości błedu w systemie. Odłączamy modem.

Następnie należy otworzyć Panel sterowania -> opcje telefonu i modemu -> zakładka modemy i tam kasujemy wszystkie pozycje huawei. Nastepnie restart kompa i sprawdzamy czy problem dalej występuje.