Internet LTE

Na moje oko nic z tym nie zrobisz. Musisz przywyknąć :slight_smile:

Sprawdz w ustawieniach tego routera Huawei, poszukaj, Tryb mostku czy ma :slight_smile:

I co to zmienia?

Nie wiele, ale można wtedy próbować routerem DSL z WAN RJ-45 i bawić się w QoS. :slight_smile: Lub zainwestować w lepszy, droższy router, który pozwoli np ustawić innym prędkość łącza i ograniczyć dostęp do internetu. Mój Netgear R6400v2 ma takie opcje. Mi to nie potrzebne wiec nawet nie testuje.

Ja mam Huawei B818, który ma od Huaweia tryb mostka bez konieczności jakichś kombinacji jak przy starszych modelach tych routerów i wspomniany Netgear. Głównie dlatego, że zasięg B818 WiFi to jakaś masakra.

Bez sensu. Najtaniej wyjdzie kupić drugie LTE od innego operatora. Potem z obu wybrać to gorsze, dla tych, którzy korzystają z wifi :stuck_out_tongue_winking_eye:

No tak. Dwa abonamenty tańsze przez dwa lata niż raz wydac na lepszy router, zwiększymi mozliwościami.

Zabłysnołes jak pijana gwiazda w kosmosie :stuck_out_tongue:

@diker Ile GB miesięcznie z tego LTE zużywasz?

Lepszy router nie poprawi warunków sieci które plus ma kiepskie.

Jakość WiFi z routera też wpływa na jakośc internetu nie zależnie od tego jaki dostawca.

Zwłaszcza jak koliduje z kablowym połączeniem.
Pomyśl gdzie tu jest wąskie gardziołko w takiej sytuacji.

Z czym??

Przecież napisał w drugim poście, ze ma komputer podłączony kablem z routerem mobilnym, a nie, że ma łącze kablowe.

A potem się dziwisz że forumowicze tak z tobą postępują.

Skup się.
Podłączył kablem a mimo to wi-fi ogranicza mu połączenie to co jest wąskim gardłem?

Skupiłem sie :slight_smile:
Już ci odpowiadam. Router. Więc dalej mój pomysł nie jest taki zły jak próbujesz mi udowodnić :slight_smile:

Słabo się skupiłeś bo router nie poprawi słabego łącza.
Przykład.
Masz łącze 20Mb/s, czy lepszy router wyciśnie z niego 40?

Mostkowy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie w tym rzecz tylko w stabilności Wi-Fi. Tak samo jak masz kabel niech gdzies coś z nim sie zacznie dziać i różnie jest z internetem (kabel skrętka)

Że niestabilność wi-fi objawia się na kablu?

Weź czytaj ze zrozumieniem. Ja czytam i rozumiem co napisałem, a ty chyba nie wiem… Drażnisz sie, prowokujesz czy udajesz Greka??

Skoro internet mu zwalnia na kablu to co zmieni lepsze wi-fi?

Zwalnia mu od WiFi. Tak przynajmniej ja go zrozumiałem.