Problemy z internetem po zaktualizowaniu Windowsa 7 na Windows 10

Nie piszesz, w jaki sposób dokonałeś aktualizacji. Może użyłeś starszego obrazu i teraz Windows Update pobiera nowy. Upewnij się, że WU już nic nie pobiera

Po ostatnich aktualizacjach miałem to samo, poprawki windowsa psuja sterowniki karty sieciowej sprawdź czy nie przestawia się przy okazji transfer na 100 Mb ja mam kartę sieciowa 1 Gb a przestawiało mi przy okazji na 100 Mb, wtedy działała poprawnie.
Karta_LI

Zdanie zaczynamy z WIELKIEJ LITERY z szacunku do ludzi. Uczą tego w przedszkolu.

A z polskiego pewnie pałę miałeś a teraz będziesz poprawiał to wgl. nie na temat

Zaskoczę ciebie. Dobry miałem.

Wszystkim tu zwisa, ze z forum robi się Pudelek. Chyba i mi musi zacząć zwisać to wszystko i całe zycie, a róbta co chceta.

Pilnujesz innych a sam jak piszesz?
Widzisz błąd?

1 polubienie

Ja dostrzegam nawet dwa w jednym słowie.

Mistrzowie, geniusze złośliwości. Jaka jest różnica między literówką, a zaczynaniem zdania od Wielkiej litery?

To taka sama litrówka.

I tak lepsze są te jak wstawia jakieś greckie omegi z tego swojego macOS-owego Safari.

Firefoxa misiu używam :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie błąd, ale styl pisania najbardziej. Sam tak mam, że w pośpiechu się potykam w pisaniu, ze złości też

Błąd też jest, jak go nie dostrzegasz to wybierz polski w tłumaczu a Ci pokaże błąd.

Ten w drugim cytacie Darasa wygląda dla mnie na kłapanie dziobem jak u pijanego staruszka, tyle że w wirtualnej przestrzeni

Jednak tam jest błąd ortograficzny napisany przez PIPSI.

To zmienić trzeba temat wątku na błędy ortograficzne w języku polskim. :stuck_out_tongue:

Śmieszne to wygląda jak ktoś pilnuje pisowni u innych a swoich błędów nie zauważa?
Czasami warto mu pokazać że sam je popełnia.
Sprawdź sobie ile osób ostatnio upomniał.

Już go widziałem wiele razy na tym forum, ale myślę czy to nie nasz poprzedni trol Sisco w nowej odsłonie i tym razem bardziej aktywny

Raczej ciebie można o coś takiego podejrzewać, jesteś tu od lutego, ja od dziesięciu lat.

Ze strony producenta karty sieciowej pobierz najnowsze sterowniki i zaktualizuj. Wtedy powinno być dobrze.