Internet mi chodzi jak go nie używam, foldery sie tworzą

Zauważyłem że mi światełka o routera migają jak nie używam neta. I chciałem sprawdzić i włączyłem Menedżer zadań Windows, otworzyłem zakładkę sieć i tak co chwile jest 0.01 do 0.05% a czasem nawet wyżej 0.50% a ja w ogóle nie korzystam z internetu ! ;/

Możecie sprawdzić w LOG-u od OTL (to mój pierwszy raz, poczytałem poradnik ale nie wiem czy dobrze zrobiłem) czy mam jakiegoś wira co wysyła sobie moje dane i mam pytanie jakby był wirus czy da się go zlokalizować i usunąć ?? Mam antywirusa AVG Anti-Virus(dziwie się, że nic nie wykrył) a mój system to Windows 7 32-bitowy.

 

Zauważyłem niedawno że mi się ukryte foldery pokazują na każdym dysku. chyba pod nazwą recybin.bat albo jakoś. usuwałem ciągle ale się odnawiały. A później wyłączyłem internet i włączyłem i przestało to według mnie wirus ;/ Wiecie może jak go zlokalizować i usunąć???

 

Proszę pomóżcie nie chce stawiać nowego systemu ;/

 

http://wklej.org/id/414486/

 

Z góry dzięki :smiley:

konsola1996 ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.