Internet mi nie chce działać mimo że pokazuje że jest sieć

więc tak . włączam internet i ładuje facebooka i wyskakuje mi takie coś : "sztrona internetowa jest niedostępna . Nie można znaleźć serwera http://www.facebook.pl , ponieważ nie powiodło się wyszukiwanie DNS.DNS to usługa sieciowa służąca do translatacji nazw witryn na adresy internetowe.Ten błąd jest najczęściej powodowany przez brak połączenia internetowego lub niepoprawną konfiguracją sieci . Może być również spowodowany brakiem odpowiedzi serwera DNS lub działaniem zapory sieciowej , która uniemożliwia aplikacji google chrome dostęp do sieci.

oto kilka propozycji : " (tam pisze co zrobić pare sugestii , zrobiłem to wszystko i dalej nie działa ) co mam zrobić pomóżcie .

ziomalski312 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wpisz w cmd “ipconfig /all” i wklej tutaj to co ci wyskoczyło.

Wpisz też “ping 173.194.70.101” i wklej tutaj to co z okienka.

Wygląda na to, że nie masz połączenia z internetem. Jaki system posiadasz? Przy sieci nie ma napisu “Ograniczony dostęp do internetu”?

Za pomocą czego masz podłączony internet do komputera? Za mało informacji podałeś.

Połączenie z internetem w ogóle jest? Na innych przeglądarkach problem również występuje? Uruchom wiersz poleceń, wpisz tam poniższe polecenia i wklej tu ich wynik.

ipconfig

nslookup facebook.pl

netsh dump

route print

ping dobreprogramy.pl

tracert facebook.pl

Pozdrawiam!