Internet mobilny bez limitu

Siema

 

Szukam jakiegoś internetu który będąc mobilny(brak możliwości podłączenia kabla) będzie szybki (małe pingi) i bez limitu. LTE raczej odpada bo przy laptopie mam LTE od plusa który jest szybki ale równie szybko kończy się transfer plus na wakacje jestem w domu gdzie nie ma zasięgu LTE z plusa a to tutaj potrzebuje internet. CDMA od orange również odpada bo właśnie (dzięki Bogu) z tym isp skończyła się umowa i już nigdy do nich nie wrócę. Podejrzewam że najlepszym rozwiązaniem byłby Hsdpa, czy mógłby mi ktoś pomóc wybrać dobry internet?

Nie ma jeszcze pełnych ofert bez limitu. Takie rzeczy tylko w Erze  :slight_smile:

 

Są raczej podobne do tych:

 

http://internet.plus.pl/indywidualni/abonament/promocje/bez-limitu-modem-lub-router-si-nowi-klienci?gclid=CJmo18Wovb8CFVHMtAodVV4AFg&gclsrc=aw.ds#abo-59

 

No tak ale mnie chodziło o technologię bardziej dostępną od LTE więc może jakaś fajna oferta hsdpa+ z dużym limitem lub bez limitu

np: HUAWEI E3272 LTE 150 MB/s

SPECYFIKACJA:

Tylko że Plus u mnie udostępnia UMTS ale HSPA+/dc i LTE a jestem teraz na nim i próbuję pobrać plik 100 mb już z jakieś 10 min. Boje się nawet odpalać LoL czy CS GO żeby sprawdzić ping

 

Wykonaj sobie dowolny “speed test”, a w trakcie pobierania w przeglądarce nie pokazuje ci szybkości ?, 

 

100ms to nie jest jeszcze źle, kiedyś miałem podłączoną “radiówkę stacjonarną” miała minimum 500ms… (do tego NAT + wspólne IP ;]) do lepszych wyników to łącze stacjonarne albo nadajnik przy oknie :wink:

 

Czy bez limitu? Jedynym znakiem jest ograniczona prędkość do wartości “X” po przekroczeniu określonej liczby GB. Wykop, dobreprogramy jeszcze nie odnotowały fali niezadowolenia, to nie ma na razie… odczuwalnych wyraźnie ograniczeń/sankcji.