Internet mobilny, kiepska jakość połączenia

Witam Mam Problem Nie mogę oglądać żadnego filmu na youtube nawet w 480p bo i tak zacina co chwilę otwieranie stron Trwa Godzinę albo i dłużej Dodam że wcześniej się tak Nie działo, Jaka może być Tego Przyczyna Dodaję Zdjęcie Speed Test, wcześniej działało wszystko dobrze a teraz nagle… Internet Całkiem zwolnił mi jak to naprawić :frowning:

A co powiedział dostawca internetu?

że ten Internet jak się wyczerpie Limit 100GB jest bardzo wolny ale każdego miesiąca wraca ten limit i jest szybszy do ponownego wyczerpania Ale ja nie rozumiem Dopiero wczoraj Wszystko działało, Dobrze nie było czegoś takiego a teraz Co się Odwaliło

Bo… może limit się wyczerpał?

No to wyczerpał się ten limit czy nie? Bo jeżeli tak to chyba nikt nie ma mocy sprawczej na forum by Ci pomóc…

Nie Mógł się wyczerpać bo nie wysłali mi SMS mówiącego że wyczerpałem 80% Więc Limitu nie mogłem zużyć

Mówiłeś to operatorowi?

gom1 Właśnie Ten ■■■■■■ Operator zrobił mi taki ■■■■■■ Internet,. że aż chce się Płakać
MatX Limitu nie mogłem wyczerpać Jak mówisz bo gdyby tak było to wczoraj już bym miał go całego użytego a tak się nie stało :wink: więc to musi być coś na rzecz

A tak odrazu inwektywy… tak to już jest z mobilnym internetem. Nie ma spokoju :slight_smile:
Mimo to tak słabe parametry na speedtest sugerują, że coś jest nie tak, więc radzę sprawdzić parametry modemu, ewentualnie zgłosić usterkę operatorowi.

Pluję Na taki Internet… jeżeli nie pozwoli mi nic oglądać Pobierać Strony długo otwierają się :confused: to już wolę Czekać i liczyć że Podłączą w mojej miejscowości Światłowód 100mb/s Z Popc 1.1
Polska Cyfrowa czy jakoś tak :smiley:
Budowa sieci FTTH

zrobiłem Reset Routera

ale trochę Słabo dalej Się strony otwierają :smiley: chociaż tak jak by szybciej nie wiem

Ja na jakieś 8 lat z T-mobile 2 razy “zbugowałem system” i miałem bez limitu aż nie rozłączyłem modemu.

O ile myślę dobrze, to po prostu coś serwery schrzaniły i nie włączyły na czas lejka przy nowym połączeniu i od następnego poprawnie zweryfikowały klienta.

Czy ktokolwiek Wie czy Jest szansa na to żeby wybudowali Sieć Światłowodową na danych Obszarach czy moja miejscowość tez będzie objęta jak się dowiedzieć O terminach budowy ? i co zrobić żeby móc korzystać z Takiego Internetu FTTH
Jakiś Tam Popc 1.1 ?

Są setki ustawień szybkości internetu i trzeba specjalisty, żeby to ogarnąć. Można za pomocą małego programiku - program nie wymaga instalacji:


Pobierasz byle gdzie, uruchamiasz jako administrator, suwak w prawo, zaznaczasz opcję optimal, klikasz a apply, potem OK i wyskakuje monit o restarcie komputera.
Sprawdzasz speedtest. Jest bezbłędny.

1 polubienie

Spróbuję Tego Programu Co Podałeś Bogdan a czy on jest bezpieczny Nie ma jakiegoś Wirusa ?
i czy działa i jest sprawdzony :wink: skuteczny

Nie ma wirusów. To jedyny w nazwie optymizer, który toleruję.
https://www.virustotal.com/gui/file/fccffe55df57db636d1399bfd518aa1ab53abbd8a4a845d46689d38f09b6c563/detection
U mnie skuteczny.

1 polubienie

Dobrze Ustawiłem Connection Speed na maksa 100+Mbps i dałem Optimal :wink:
a potem zmienię na 20Mbps :wink:

1 polubienie

Ja mam tylko 50Mbs internet, ale światłowod do mieszkania.

Ping = 0 - to jest właśnie bezstratność pakietów.
Widzę, że u Ciebie poprawił się download i znacznie upload.
Do tego dochodzi jeszcze ustawienie w rejestrze, albo w gpedit - w zależności od systemu, żeby system nie rezerwował sobie przepustowości. Nawet do 20% system może rezerwować sobie przepustowość.
… ale do tego jest pełno poradników w necie, - trzeba wpisać w google “wyłączenie ograniczeń przepustowości internetu”.
Trochę to też poprawi wynik.

Może u mnie też będzie można podłączyć się pod Światłowód o ile wybudują
w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś priorytetowa nr 1 „Powszechny dostęp do internetu” Działanie 1.1. „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”
Głównym celem projektu jest stworzenie możliwości dostarczenia i świadczenia usług szerokopasmowego dostępu do Internetu o minimalnej przepustowości gwarantowanej 100Mb/s