Internet muli + logi z OTL


(Bodzik155) #1

Cześć. Od kilku dni bardzo mocno muli mi internet. Strony wolno się ładują i teraz mój największy problem. Przy ściąganiu kilkanaście mb pliki pobiera się maksymalną prędkością , potem zcina i po jakimś czasie znowu się pobiera i tak kilka/naście razy aż całkowicie się zatrzyma (próbowałem różnymi programami i z różnych serwisów, mam konto premium). Jest to bardzo irytujące. Prędkość na speed test wynosi 5,8 mb, czyli ok bo mam neostade 6mb. Już skanowałem Anti-Malware oraz Kaspersky Virus Removal Tool. Wykryło kilka wirusków, usunąłem je i nic nie dało. Chodzi mi też o zacinanie się tego downloadu. Może być to wina Javy? Też ją przeinstalowałem i nic nie dało. Pozdrawiam

Extras.txt

http://wklej.org/id/551206/

OTL.txt

http://wklej.org/id/551207/

(Acorus) #2

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY WIRUSÓW

Sprawdź na czystym rozruchu http://support.microsoft.com/kb/929135/pl


(Bodzik155) #3

Wszystko zrobiłem. Przy czystym rozruchu nawet jak mam wyłączone wszystkie usługi to download i tak się zacina, więc dalej nie sprawdzam. Zauważyłem, że ściąganie pliku dojdzie przykładowo do 20 mb, potem się zacina, a gdy zrestartuje ten link to ponownie ściągnie się ale jedynie do tego rozmiaru przy którym wcześniej się zacięło.

@edit

Już ku*wa nie mam siły do tego... Jeśli to pomoże to powiem, że jak sprawdzam ping do routera w cmd to czasami jest po 1, 2, 3, 4 albo nawet 10 ms...Gdy zrestartuje routera to wraca do 1ms lecz po jakimś czasie znó ten sam problem.... Gdy słucham radia internetowego przez winampa to buforowanie przerywa się regularnie co ok. minutę. Tak jakby resetowało by mi połączenie internetowe.. Przy przeglądaniu stron wiadomo, też muli.

-- Dodane 26.06.2011 (N) 21:21 --

Sprawdziłem czy działa na trybie awaryjnym i okazało się, że wszystko śmiga jak należy. Ping do routera poniżej 1ms. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Dodać nowy log z OTL lub innego programu?

-- Dodane 26.06.2011 (N) 21:46 --

Jest! !!