Internet na karte t-mobile czy ktoś korzysta?

Hejka mam pytanie do osób korzystających z internetu t mobile na karte, posiadam modem po usłudze abonamentowej blueconnect,dzisiaj kończy mi się umowa i od jutra obecny internet nie działa.Postanowiłam ,że w najblizszych tygodniach przejdę na internet t-mobile na kartę w związku z tym mam pytanie,czy muszę kupić specjalny starter t-mobile do internetu czy może być zwykła karta sim t mobile która doładuję np za 50zł i będzie internet czy musze kupic specjalny starter do internetu t mobile?

i czy jeżeli obecny internet w t-mobile miałam w jakości HSPA to czy ten na kartę również ma taką prędkość?

bardzo proszę o szybką odpowiedz

pozdrawiam:)

ps; nie widziałam tematu o internecie dlatego tutaj zadałam.

Wydaje mi się że trzeba nabyć starter do Internetu mobilnego, obecna karta z pewnością się nie nada, a karty z prepaida na komórki nie mają odpowiednich pakietów danych. Wkładasz do modemu i będzie działać. Powinno być to HSDPA.

Hej!

Musisz mieć nowy starter (blueconnect na kartę).

HSPA w zależności od miejsca :wink: ale jest osiągalny.

Dziękuję za pomoc,zatem śmigam dzisiaj po starter :slight_smile:

Dodane 21.03.2013 (Cz) 14:08

witam ponownie mam mega problem z tym internetem

kupiłam wczoraj starter t-mobile internet za 25zł z 2GB na start,po wykorzystaniu 124mb internet mi nie działa nie wiem czy bonus nie został aktywowany ? na stronie t-mobile jest napisane,że bonus 2gb aktywowany jest automatycznie.

Teraz jestem na karcie sim z telefonu.czy ktoś wie dlaczego nie aktywowało mi tych 2gb ? proszę o pomoc nie wiem może jednak trzeba wysyłac jakiegoś smsa?

Podłączę się pod temat - wczoraj kupiłam ten starter, do korzystania głównie w komórce.

Czytam dziś opinie i włos mi się jeży :expressionless:

Znalazłam gdzieś jakiś wpis, że podobno aktywacja następuje po pierwszym wykonanym połączeniu, ale pakiet danych udostępniony zostaje w ciągu 72 godzin. I jeśli korzysta się wcześniej, normalnie nabija opłaty i saldo jest na minusie, więc blokują możliwość połączeń. Spotkaliście się z czymś takim?

Dodane 23.03.2013 (So) 12:56

No wiec to, co wczoraj napisalam sie zgadza - bylam w salonie i zapytalam o to (karty wczesniej nie aktywowalam). Sprzedawca potwierdzil, ze maja 72 h na dodanie limitu, ale przewaznie dzieje sie to w ciagu kilku godzin i wtedy przychodzi wiadomosc SMS. Faktycznie, dostalam info po kilku godzinach i dopiero wtedy zaczelam korzystac. Sprawdzilam stan konta dzis rano i zeszlo kilka MB.

o

Niemila niespodzianka jest natomiast informacja o okresie waznosci danych - - mega miesiac, a zlotowki az cale DWA tygodnie. Tak wiec za miesiac wracam do opcji abonamentowej na neta.

Sorry za brak polskich znakow, ale lapek w naprawie, pisze z telefonu.