Internet na okres 3 tygodni ;)

Witam!

Z powodu wyjazdu do Polski, szukam jakiegoś rozwiązani co by być podłączonym do sieci w jakimś mniejszym chociaż stopniu, bo kontakt z bliskimi wypdaloby utrzymac.

Rzucila mi sie w oczy reklama PLUS’a - testuj przez dwa miesiace. I tutaj pytanie, czy mogę, z pkt widzenia prawa, wziąć ten router na testy, a po dwóch miesiącach po prostu ktoś by go za mnie odeskortował do salonu PLUSa? :smiley: Bo wątpie, aby przyjeli mi go z powrotem po 3 tygodniach.

Inaczej po prostu pojde w hotspot z telefonu.

Pozdrawiam

Najrozsądniej będzie kupić starter polskiego operatora, wykupić pakiet i udostępniać łącze do komputera. Nie widzę sensu pchania się w dodatkowe formalności na tak krótki okres czasu. Nie daj buk (albo brzoza) coś pójdzie nie tak i pod Twoją nieobecność sprawa ze zwrotem rozegra się na Twoją niekorzyść.

Nie rozumiem, dlaczego mieliby nie przyjąć? Testowanie polega na tym, że sprawdzasz daną ofertę na okoliczność swoich potrzeb. Nie jest powiedziane, że opinię będziesz miał dopiero ostatniego dnia dwumiesięcznego okresu próbnego. Jeżeli oferta i urządzenie nie spełniają Twoich wymagań, to masz prawo je zwrócić szybciej (chyba, że treść regulaminu tak naprawdę stanowi inaczej).