Internet na wsi bez telefonu

zamierzam założyć stałe łacze a mieszkam na wsi! sytuacja wygląda tak ze nie mam telefonu stacjonarnego z tp ale przyłączę do domu posiadam! nigdy nie korzystałem z telefonu stacjonarnego i wolałbym tego uniknąć! czy można wziąć jakikolwiek internet kablowy nie płacąc ok 30 zł za utrzymanie lini? w jakiej sieci internet byłby najtańszy oraz gdzie najtaniej byłoby wziąć internet i telefon jesli nie da sie inaczej?

a może internet komórkowy?

ta? i na gg mi sie limit skończy a strona sie po minucie wczyta! a nawet nie mam dobrego zasięgu tylko era! jedyne co wchodzi w gre to internet po kablu!

Poszukaj jakiegoś dostawce co świadczy usługę internetu radiowego w twojej okolicy.

jednemu kończy się zasięg 2 km ode mnie, innych brak! to same górki i lasy więc ciężko byłoby coś zrobić! jedyny plus to czyste środowisko :smiley: internet tylko kable! gdzie byłby najtańszy internet i telefon, interesuje mnie jeden do dwóch megabitów/s a abonament za telefon im mniej tym lepiej

Kilku moich znajomych mają Orange Freedom i nie narzekają. 1Mg kosztuje niecałe 60zł a i abonamęt za telefon jest w cenie 30-tu kilku zł. Lub weź najmniejszy abonamęt i Netie też jest dobra.

Zrób tak:Weż najtańszy abonament telefoniczny w TPSA czyli socjalny 28 zł + Netia 1 MB/s za 49 zł.W ciągu miesiąca dzwonisz do TPSA i zawieszasz telefon na rok.Opłacasz wtedy 19,90 zł(za utrzymanie łącza) to w sumie daje koło 70 zł z netem.Ja tak robię i jest git.Bez telefonu płaciłbyś 36 zł za utrzymanie linii.Dziwne nie?TPSA to bardzo dziwna firma :smiley:

to jest bezsensowne! bierzesz telefon za 20 zł i jest ok a jak chcesz internet za 50 to trzeba jeszcze 30 dopłacać to jest chore! czemu linia jest tp ? czemu trzeba płacić za utrzymanie lini? kilka kar już zapłacili pewnie chcą więcej :smiley:

Przecież TPSA wycofała abonament socjalny.

Kiedy abonament socjalny jeszcze był, można było założyć na nim internet w innej firmie, np. Dialog, Netia.

Obecnie najtańszy telefon jest chyba w Dialogu.

My też tak uważamy, ale co mamy na to poradzić?