Internet NEOSTRADA/ Przedluzenie Umowy

Witam, na wstepie pisze ze mam angielskiego windowsa i jezeli ktos moze mi pomoc to gdzie moge sobie ustawic zeby miec polskie znaki bo nie moge tak pisac.

A glownym problemem jest to iz posiadam Neostrade - chodzi o Internet 512 ( 64kb ) i place za nią jakieś 60 albo i wiecej zł bo przedluzalem tam pare razy umowę

i chodzi mi o to ze juz wkurza mnie to i chcialbym miec wieksza predkosc za mniejsze pieniazki.

Pisze to tutaj bo moze ktos tak samo mial taki problem i chce zmienic, bo obecnie chyba jest 2 mb za 50 zl…

Jezeli ktos moze mi pomoc i wyjasnic co mam zrobic bo gdy dzwonie do nich z telefonu komorkowego to mam wprowadzic numer ( pewnie domowy ) i gdy go wprowadzam podaje mi ze blad bla bla bla, a gdy dzwonie z telefonu normalnego to niestety nie idzie nic bo mam jeszcze taki stary ( nie pamietam jak to sie nazywa ale wybieram numer przy uzyciu takiego kolka hehe )

Wiem moze troche chaotycznie napisalem ale potrzebuje szybkiej pomocy, jesli zly dzial prosze skierowac do innego i nie usuwac mojego posta.

Z gory dziekuje, jezeli ktos moglby mi napisac czemu nie mam polskich znakow i wyjasnic jak to zrobic to gdy wroce poprawie wszystkie tutaj bledy

Witam,ja kilka dni temu także przedłużyłem umowę cennik masz na stronie TP http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/ ,a co do przedłużenia to najlepiej wybrać się do punktu TP i tam to załatwić (zajmie kilka minut),a co do tych 2mb (teraz mam taką :smiley: ) to 49,90 zł jest przez pierwsze 3 miesiące,a przez 9 kolejnych miesięcy jest po 69,90 zł (umowa na rok).

Co do dzwonienia przez komórkę to na początku wpisuje się nr. telefony domowego i potem zaczyna łączyć z konsultantem (mi działa w taki sposób) a jeśli tobie nie to może źle wpisałeś swój nr. :wink:

a jeszcze pytanie ale jak to przedluzyles umowe poszedles z papierami i powiedziales bla bla bla?

bo ja slyszalem ze to trzeba miesiac przed koncem przedluzyc czy cos takiego i sie troche zdenerwowalem dlatego tak pospieszam :stuck_out_tongue:

Papierów nie potrzeba (ja nie potrzebowałem :wink: ) spytają ciebie o nr. tel. domowego i że TY to TY :stuck_out_tongue: o ile jesteś właścicielem bo podpisać umowę może tylko właściciel (ja musiałem iść z… mamą :stuck_out_tongue: ) i do mnie tez dzwonili i dzwonili i coś tam mówili ze trzeba ileś tam naprzód przedłużyć. Przedłużyłem 3 tygodnie przed końcem starej i nic nie było… i aha następnego dnia po podpisaniu umowy miałem już 2mb :smiley: postarali sie :wink:

a jeszcze pytanie obok mnie jest punkt ORANGE

paimetam kiedys ze orange i tp to byla jakby jednosc czy nadal tak jest? bo jak nie to musze zapier***

aha i czy musze isc do tego punku gdzie zamawialem czy do innego moge?

Miki123, jeśli masz innego alternatywnego dostawcę internetu, to daj sobie spokój z TPsą, to żadna rewelacja.

Ja mam łącze 8mb za 28zł w Multimedii.

“Ja mam łącze 8mb za 28zł w Multimedii.”

Ja np. mieszkam na wiosce i nie mam wyboru :frowning: ale jeśli Miki123 ma inną opcję to się zgadzam z Breitner. Co do tego Orange i TP to cały czas tak jest i można sobie tam to załatwic.

Ale pewnie możesz mieć Netie

80% polskich gospodarstw domowych nie ma dostępu do alternatywnych rozwiązań. W Netii są teraz o wiele lepsze promocje. Kupując internet+telefon masz 6 miesięcy po 1zł potem po 64zł za 2/4mb+tel możesz też sam internet 6 miech po 1zł 2mb/4mb, potem po 74zł. w rocznym rozrachunku wychodzi o wiele taniej

Mogę mieć Netie ale mi to akurat aż tak nie zależy czy będę płacił 64zł czy 69zł ,a na TP akurat złego słowa nie powiem (jedną awarie kiedyś miałem zadzwoniłem do nich i po godzinie przyjechali panowie od TP i załatwili sprawe) i po co mi 4mb jak tu ledwie co działa 2mb :stuck_out_tongue: ,a za telefon nie płace :wink:

Co przez to rozumiesz? Że nie osiągasz 2Mb/s? Ja bym od razu składał reklamację gdyby mi choćby 15Kb/s brakowało. www.speedtest.net sprawdzaj z niemieckimi serwerami.

polski-uklad-klawiatury-anglojezycznym-windows-t123848.html

Możesz wkleić link do tego cennika? Oczywiście chodzi o sam net, bez żadnych dodatkowych TV, tel., czy innych …

Telefon domowy nie obsługuje wybierania tonowego, tylko impulsowe (każdej cyfrze odpowiada inna ilość kolejnych zwarć linii), dlatego infolinia nie działa.

A łącząc się z komórki może wpisujesz niepoprawnie numer (np. bez kierunkowego).

W Neostradzie, tak jak ktoś już napisał, 49 zł za 2 Mb/s jest tylko przez 3 miesiące (lub więcej, w zależności od okresu umowy), potem jest chyba 70 zł. Ostatnio porównałem wszystkie oferty. Najtaniej jest w Multimo. Tam przez pierwsze trzy miesiące abonament jest za 1 zł, a potem 9 miesięcy 74 zł/mies. Średnia wychodzi 55,75 zł (a umowa tylko na 1 rok), tymczasem w TPSA średnia (niezależnie od okresu trwania umowy) wynosi 64,89 zł.

W Netii średnia jest taka sama, jak we Freedomie, ale umowa jest na 2 lata.

Nie mogę, to jest promocja lokalnego biura Multimedii. W Multimedii są promocje ogólnopolskie oraz organizowane przez lokalne biura, moja właśnie taka jest. Musisz skontaktować się ze swoim lokalnym biurem Multimedii i zapytać czy nie mają ciekawej oferty. Lokalne biura mają pewną dowolność w organizowaniu promocji i oferty różnią się zasadniczo od tych ogólnopolskich.

Dodane 06.12.2009 (N) 22:21

Bzdura, w Multimedii za 8mb płacę 28zł. miesięcznie i jak widać moja średnia jest 2x tańsza i 4x szybsza, bo jak rozumiem podawałeś ceny za łącze 2 mb.

Dodane 07.12.2009 (Pn) 0:15

A tu masz oferty standardowe dla łącza 2 mb, gdzie przez 14 godzin dziennie jest 4 mb (od 23.00 do 13.00)

79341217.th.jpg , 41925450.th.jpg , 57187719.th.jpg

także, nie wiem jakim cudem wyszło Ci to “najtańsze” Multimo, jakoś kiepsko porównywałeś.

W którym mieście jest ta promocja (8mb za 28zł)?

Tej promocji już nie ma, była do końca września 2009r.

Powtarzam pytanie: W którym mieście była ta promocja?

Z tego co napisałeś wyżej, nie wynika to, nie uważasz ?

Pisząc “wszystkie oferty” miałem na myśli wszystko na łączach monopolisty. Zrozumiano?